Binance CEO’su Changpeng Zhao, Sosyal Mesafeyi Destekleyen Sanal Kripto Zirvesi’ne Katıldı

10.04.2020
118
A+
A-
Binance CEO’su Changpeng Zhao, Sosyal Mesafeyi Destekleyen Sanal Kripto Zirvesi’ne Katıldı

8 Nisan’da, 2020’nin (18-23 Mayıs) en büyük sanal kripto zirvesi olan Crypto Asia Summit, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) canlı çevrimiçi konuşmacılardan biri olacağını açıkladı. Etkinliğin amacı, güvenli sosyal mesafe uygulamalarını sürdürürken kripto endüstrisinin tüm dünyaya farkındalık yaymasına yardımcı olmaktır.

Binance ve CZ kısa süre önce en çok ziyaret edilen kripto web sitesi Coin Market Cap’ı satın alarak manşetlerde yer aldı. CZ olarak bilinen Changpeng Zhao, başarılı girişimlerin etkileyici bir geçmişine sahip seri bir girişimcidir. Binance’i Temmuz 2017’de başlattı ve 180 gün içinde Binance’i dünyanın en büyük kripto para borsası haline getirdi.

ChainTalk, Tokyo, Japonya’da bir ofisi bulunan bir kripto medya platformudur. İptal etmek zorunda kalan çoğu kripto ve blockchain konferansını izledikten sonra, hemen hemen bir tanesine ev sahipliği yapmaya karar verdiler. Fikir, endüstrideki en iyi uzmanlardan gelen bilgilere dünyanın her yerinden herkese kolay erişim sağlamaktır.

Bu ÜCRETSİZ çevrimiçi etkinlik, katılımcılara kullanılabilir projelere erişmek, kripto hareketine katılmak ve en iyi endüstri uzmanlarıyla ağ oluşturmak için kanıtlanmış stratejiler, araçlar ve içgörü sağlayacak.

Binance, Huobi ve OKEx’e ek olarak sanal zirvede temsil edilecek. Bu, çevrimiçi etkinliğin Çin’deki en büyük üç kripto borsaya sahip olacağı anlamına geliyor. Çevrimiçi bir etkinlik için önemli bir başarı.
30’dan fazla konuşmacı onaylanır:

    Changpeng Zhao: Binance CEO’su
    Ciara Sun: Huobi Group’ta Global Business Başkan Yardımcısı
    Jimmy Song: Bitcoin programcısı ve yazarı
    Remington Ong: Fenbushi Capital şirketinde Partner
    Mati Greenspan: Quantum Economics’in Kurucusu
    Tone Vays: Türev İşlemciler
    Da Hongfei: NEO CEO’su
    Bobby Lee: Ballet CEO’su
    Ben Goertzel: SingularityNET CEO’su
    Robert Breedlove: Paralel Dijital CEO / CIO’su

kriptopara