Binance Launchpad Yeni Tron Blockchain Oyun Simgesini Duyurdu

24.07.2019
52
A+
A-
Binance Launchpad Yeni Tron Blockchain Oyun Simgesini Duyurdu

Binance, işlem gören hacimlere bakıldığında dünyanın lider borsası olarak kabul edilen bir platformdur. Tron tarafından tasarlanan bir blockchain oyun jetonuna ev sahipliği yapacaklarını açıkladılar.

Yeni lansmanda daha fazlası
TRONbet olarak adlandırılan popüler oyun platformunun bir markası olan WINK olarak anılıyor. Dap önizleme ile birlikte DAppRadar gibi izleme sitelerinde kullanılan Tron için en yüksek dereceli dApps olarak kabul edilir.

Yeni token tasarımı ile ilk önce IEO, ilk döviz teklifi olarak başlatılacak, tüm bunlar Binance Launchpad’de yapılacak. Hem fon sağlayabilen hem de gelecek vaat eden birçok projeye yatırım yapacak konumda bir platformdur.

Şu anda, bu başlatılmış olan yedinci proje, ancak bir oyun projesine adanmış ilk projelendirilmiş. Çok umut verici ödüller verebilecek bir sektör olduğu görülmüştür; tüm bunlar Kurucu ve Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre.

Şu anda Binance Launchpad yaklaşık 27,2 milyon dolar toplayabildi, bu IEO’lar için geçerli. Bunların hepsi CoinGecko tarafından sunulan bir rapora göre. Piyasaya olan talep çok aşırıydı ve piyasadaki IEO’ların birkaç dakika içinde hızla tükendiğini görüyoruz.

Böylece, bu bir piyango gibi yeni bir sistemin tanıtılmasına yol açar. Bu sistemde, kullanıcının BNB olan belirli bir miktarda Binance Tokene’ye sahip olması gerekecek ve ancak o zaman hak kazanabilecekler.

Duyuru, “Merkezi pazarlara kıyasla, merkezi olmayan oyun platformları, kullanıcıların denetlenebilir akıllı sözleşmelerin sağladığı adalet ve güvenliğe kadar, fonlarının eksiksiz bir şekilde korunmasını sağlamanın yanı sıra, somut faydalar sağlar” dedi. “Binance Launchpad’de WINk’e ev sahipliği yapmanın blockchain tabanlı oyun oynamanın avantajlarını sergileyeceğini ve bu alanın başkaları için ilerlemesine yardımcı olacağını umuyoruz.”

WINK IEO
Yaklaşık 6 milyon dolarlık bir piyasa değeri kazandı. Aynı zamanda formatı takip edecek ve ayrıca BNB’yi bir haftalık olarak tutacaktır. Bunun platformdaki bir kullanıcı olarak sizin için anlamı, piyango biletinizi almadan önce BNB’yi yaklaşık yedi gün tutmanız gerekir.

Maksimum 200.000 kazanan piyango bileti belirlediler ve bundan sonra, kazanan her bir bilet için yaklaşık 30 $ tahsis ettiler. Çoğu kullanıcı için küçük bir rakam gibi görünebilir, ancak buna değer.

Kripto Haber