Binance Trust Wallet Yakında Macos,Windows ve Linux’ta Kullanılabilecek

13.08.2019
101
A+
A-
Binance Trust Wallet Yakında Macos,Windows ve Linux’ta Kullanılabilecek

Binance’in resmi cüzdanı olan Trust Wallet, macOS masaüstü cihazları için piyasaya sürüldü. Şirket ayrıca, Windows ve Linux kullanıcılarının da yakında destek alacağına dair söz verdi.

Güven Cüzdanı, temel olarak Binance platformunda listelenen tüm belirteçlerle ve daha fazlasını içerir. Bitcoin (BTC) gibi kendi zincirlerine sahip olan 20.000’den fazla ETH bazlı belirteç ve 30’dan fazla kripto ile tam uyumludur.

Şirket ilk olarak Temmuz 2018’de Binance tarafından devralındı ​​ve ekibi şirkete alındı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bunun piyasadaki mevcut en iyi cüzdanlardan biri olduğunu ve şirketin bunu edinmesini sağlayan şeyin olduğunu doğruladı.

Geçtiğimiz ay, cüzdan, kullanıcıların doğrudan Binans’ın merkezden dağıtılmış versiyonunda, Binance DEX’te belirteç alım satımlarını sağlayacak yeni bir özellik duyurdu. Bunu yapabilmek için, tüccarların cüzdanlarını senkronize etmeleri gerekir. Bu yeni masaüstü cüzdanların ortaya çıkmasıyla birlikte, işlem kesinlikle çok daha kolay hale geliyor.

Trust Wallet’in kurucusu Viktor Radchenko, geçtiğimiz günlerde, birkaç kripto tüccarının masaüstü uygulamaları (çoğunlukla Windows) kullandığını doğruladı; Windows lansmanının önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor.


kriptopara