Bitcoin Analiz 24 Ekim

24.10.2019
99
A+
A-
Bitcoin Analiz 24 Ekim

Bitcoin (BTC), gün içi hareketi ile birlikte muazzam bir düşüşe işaret ediyor. Önümüzdeki gün herhangi bir gelişme göstermiyor. Ancak, piyasanın yakında olduğu gibi iyileşmeye başlayacağı beklentileri var.

Şu anda, BTC 8.000 dolarda büyük direnç gösteriyor. Madeni para söz konusu büyük direnişin ötesine geçmeyi başarırsa, kar elde eder ve o zamana kadar yalnızca zararları geri almak için devlette olur.

YTD istatistiklerine bakarsak, para birimi işlem yapmaya 3.300 $ ‘dan başladı ve mevcut Bitcoin işlem fiyatı 7.400 $’ dır.

Fiyattaki hareketin daha iyi anlaşılması için gün içi hareketine bir göz atalım.


Bitcoin Fiyat Tahmini:

Dün, Bitcoin 8.035 dolardan işlem görmeye başladı. Madeni para bir süre aynı seviyede kaldı ancak daha sonra 7.975 $ ‘dan% 7.60’ dan 7.400 $ ‘a düştü ve 7.498 $’ a düştü. Gün içi hareketi% 6.73’lük gerileme kaydetti. Ancak, bugün, madeni paradaki hareket düzdür. Günün başından bu yana fiyat 7.400 $ civarında seyrediyor.

Madeni para geçmişte mükemmel sonuçlar verdiğinden ve geleceğe dair yüksek beklentilere sahip olduğundan BTC’nin potansiyeli yüksektir. Tüccarlar hala muazzam bir toparlanma umuyor. Eğer işler yerlerine düşerse, yakında geri dönerdi.

Mevcut eğilime göre, yatırımcıların yatırımlarını sürdürmelerini tavsiye ederiz. Ancak, kısa vadeli nispeten daha az getiri sağladığından, Bitcoin uzun vadeli yatırımlar için şiddetle tavsiye edilmektedir.

Yatırımcıların riski bozmak için kripto pazarına yatırımı ayırmalarını tavsiye ederiz. Mevcut piyasa durumu oldukça değişken, bu risk oranını artırıyor ve yatırımın bölünmesiyle tüccarlar bir miktar para tasarrufu sağlayabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara