Bitcoin Analiz 30 Nisan

30.04.2020
17
A+
A-
Bitcoin Analiz 30 Nisan

Dünya ekonomisi tuhaf bir şeyden daha az olmadığında, Bitcoin yatırımcı gruplarını gün içi grafikte DMA’lardan tam destek alarak çekiyor. Gösteriyi yapan BTC boğalarının ışığında, BTC RSI zaten aşırı alım bölgesine vuruyor ve sadık ve sevenler için “Bitcoin asla yeterli değil.”

BTC’ye kıyasla diğer yatırım yollarından bahsettiğimizde, Coronavirus patlak verdikten sonra Yılın Performansı önemli bir endişe kaynağı oldu. Borsa, tüm zamanların en çirkin günlerinden biri olan dünyanın en önemli kaynağı olan Petrol neredeyse negatif hale geldi ve para birimleri parçalanarak bu Pandemi dünyayı dizlerinin üstüne getirdi.

Yarım saatlik bir grafikte, Bitcoin art arda 2. gün boyunca kazanma eğilimini genişletti ve bugün 9.2k $ ‘ın üzerinde belirgin bir şekilde işaretlendi. BTC’nin fiyat eğilimi 20 günlük üst Bollinger Bandını ihlal ediyor ve bantların genişlediğini, volatiliteye işaret ettiğini görüyoruz. Bununla birlikte, kripto pazarının kendisi oynaklığa tabidir ve bu nedenle aynı şey çok fazla ağırlık tutmayacaktır.Gün içi grafikte, Bitcoin 50 günlük MA ve 200 günlük MA’da sırasıyla 8.4k $ ve 7.8k $ civarında destek tutuyor. MACD, kripto para 2 aylık bir direnç etrafında toparlarken yükseliş eğilimi sergiliyor. Neredeyse Şubat 2020’nin son haftasında, madalyonun Kasım 2019’dan bu yana dört aylık umutsuzluk ticaretinden sonra iki ayın altında yükseliş eğilimi 9 bin dolardan çıktığı görülüyordu.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara