Bitcoin Fiyatı, Yatırımcıların Olumlu Göstergelerine Rağmen 4.000 Dolarda Başlıca Direnişle Yüzleşiyor

15.03.2019
21
A+
A-
Bitcoin Fiyatı, Yatırımcıların Olumlu Göstergelerine Rağmen 4.000 Dolarda Başlıca Direnişle Yüzleşiyor

Bu yıl Bitcoin’in fiyatını nasıl sabitleştirdiği konusunda iyimser bir görünüm ortaya koydu. Fiyat dökümü ile bile kurumlar dahil olmaya başlıyor ve Nasdaq ve Bakkt bile gelişmekte olan sektöre katkıda bulunuyor. Bununla birlikte, tüm bu faaliyetlerin gelişen bir kripto varlığına işaret etmesi gerektiği gerçeğine rağmen, Bitcoin’in fiyatı 4.000 dolara yaklaşırken hala dirençle karşılanmaktadır. The Tie’den mevcut bilgiler, piyasa hissiyatı ile piyasa sınırı arasında bir ilişki olabileceğini göstermektedir.

En yüksek değerinde, Bitcoin’in fiyatı büyük ölçüde duyarlılık tarafından yönlendirildi; Ancak, fiyat hissi ile birlikte çöktü. O yıldan beri, duygular ve fiyat el ele gitti ve yükselen duygular aşağı doğru bir eğim görmeye başladı. Ocak-şubat ayları arasında, duyguları olumlu bir duruşa geçirdi.

Duygu değiştikçe, Bitcoin’in pazar sınırı -0.05’ten +0.29’a yükseldi. Bitcoin nihayet 4.000 $ ‘lık kilometre taşını bulup geçebilmek istiyorsa, hissiyatın da yükselmesi gerekiyor. Duygu olduğu veya düştüğü yerde kaldığı sürece, Bitcoin’in fiyatı eşiğin altında kalacaktır.

kriptopara