Bitcoin Trendleri ve Blockchain Endüstrisi Güncellemeleri

29.04.2019
25
A+
A-
Bitcoin Trendleri ve Blockchain Endüstrisi Güncellemeleri

Teknik Trend: sanal döviz Binance resmen dağıtılmış Exchange Dex başlattı

Binance nihayet 23 Nisan’da merkezi olmayan alışverişini başlattı ve tüketicilerin akıllı sözleşme teknolojisi ile P2P ticaretine katılmasına izin verdi.

Tüm değişim Binance zincirinde oluşturuldu ve cüzdan kullanıcıları artık web cüzdanını, genel veri düğümlerini ve daha fazlasını görme yeteneğine sahip olacak. Son veriler, şirketin dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu ve yeni DEX’İN BnB topluluğunun büyümesine yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Bireysel şirket eğilimi: Kripto piyasa katılımcısı Robinhood Bankacılık lisansı için geçerlidir


Robinhood Piyasalar son zamanlarda para ABD Comptroller ile bankacılık hizmetleri için bir lisans almak için yola çıktı. Şirket, 6.5’te bir dizi C fonlama turundan elde edilen verilere dayanarak 2018 milyar dolarlık bir değere sahiptir. Sadece finans Kurumlarına çeşitli tüketiciler için bir kripto para ürünler yaratmak gibi, kripto şirketler, bankacılık sektörü kendi yolunu wedging. Bunun endüstrinin tamamı üzerindeki etkileri önemli olabilir.

Bireysel şirket Trend: denetçi Deloitte VeChain kullanmayı planlıyor
VeChain Zirvesi, şirketin niyetleri hakkında yeni bilgilerle doluydu.

Daha spesifik olarak, Deloitte, halka VeChain Thor’un kullanımıyla bir blockchain çözümü yaratma niyetlerini anlattığı için bazı başlıklar yaptı. Bu blockchain, sahtekarlık potansiyelini ortadan kaldırmaya yardımcı olan IoT teknolojisi ve blockchain hizmetlerinin bir kombinasyonunu sunar. İzlenebilirlik iyileştirmeleri ile Deloitte müşteri tabanında iyileştirmeler ve artışlar görmelidir.

Kripto Haber