BitcoinSV Analiz 27 Nisan

27.04.2019
15
A+
A-
BitcoinSV Analiz 27 Nisan

BSV / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 80 ABD Doları, 90 ABD Doları, 100 ABD Doları
     Birikim bölgeleri: 30 ABD Doları, 20 ABD Doları, 10 ABD Doları

BSV / USD piyasa değerlemesinin fiyat hareketleri, bu haftanın ticari işlemlerinin başlamasından bu yana çeşitli trend görünümlerinde yer aldı. Geçtiğimiz haftaki işlem seansları sırasında çok uzun bir süre önce parite değerinde keskin bir düşüş kaydederken, 15 Nisan’da 75 $ ‘dan bir noktaya, 58 $’ lık düşük bir seviyeye geriledi.

16 Nisan’dan bugüne, kripto çifti 60 ila 50 dolar arasında belirli aralıklarla işlem görüyor. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’yı üstten başarıyla geçti. Şimdi, mevcut fiyat hareketlerinin çoğu, aralık dahilindeki 14 günlük SMA’nın eğilim çizgisi altında yakından yer alıyor. Stokastik Osilatörler, aşırı satım bölgesinde hareketlerini pekiştirmeye devam ettiler.

BSV / USD piyasası şu anda bir konsolidasyon hareketli modunda olsa da, göstergeler hala düşüş baskısı altında olduğunu gösteriyor. Ayılar, 50 günlük SMA göstergesinde satış duvarına düzgün bir giriş yapmayı sürdürür. Öte yandan, kripto piyasası, bir sonraki alım-satım işlemlerinde 14 günlük SMA’nın altında veya civarında değişen diğer aralık piyasa hareketleri ile karşı karşıya kalabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara