BitLeague Blockchain Projesi Bitcoin Vadeli Mevduat Ürününü% 9 Faiziyle Sunuyor

17.05.2019
37
A+
A-
BitLeague Blockchain Projesi Bitcoin Vadeli Mevduat Ürününü% 9 Faiziyle Sunuyor

BitLeague %9 Faiz İle Bitcoin Vadeli Mevduat Tanıttı


Delaware’de bulunan bir blockchain başlangıcı olan BitLeague, Bitcoin vadeli bir mevduat ürünü tanıttı. Bu duyuru, şirketin mevduat süresinin 3 ila 36 ay arasında değişen bir kilitlenme süresi ile yıllık %9 faiz sunacağını doğruladığı konsensüs 2019’da yapıldı.

Bitleague Başkanı Adnan Gilani, görevlerinin kullanıcılarına likidite ve muazzam karlar sunan eşit ve açık bir finansal platform oluşturmak olduğunu söyledi. Ayrıca, ürünlerini geleneksel bankalar tarafından sunulan mevduat sertifikasıyla karşılaştırdı. Bu bağlamda Gilani, tekliflerinin kullanıcı için daha değerli olduğunu, çünkü bankaların %9’luk bir ilgisi olduğunu ve bankaların %2’lik bir değer sunduğunu belirtti.

Ayrıca, BitLeague yakında kripto varlıkları için ticaret hizmetlerine başlayacak. Şirket, yeni yatırımcıları yeni platformlarına götürmek için bir teşvik olarak ABD’de 14 eyaletindeki Bitcoin işlemlerinde sıfır komisyon ticareti sunacak. Bu konuda Gilani, şirketin gelecekteki küresel para birimi olduğu için Bitcoin’in benimsenmesini teşvik etmeyi planladığını söyledi. O sıfır ücret ticaret hizmeti kullanıcıların ücretsiz cryptocurrencies işlem sağlar sözlerine ekledi, ve onlar Bitcoin tutmak istiyorsanız, onlar bitcoin vadeli mevduat kullanabilirsiniz.

Bitleague tarafından Bitcoin vadeli mevduat lansmanı Bitcoin dirilişi ile çakıştı. Geçtiğimiz hafta boyunca, dijital para birimi dikkate değer bir 37 % tarafından çağırdı ve şimdi $8,000 işareti etrafında değerlendi.

Bu arada, kripto meraklıları Bitcoin Etf’lerin çok beklenen tanıtımı için daha uzun beklemek zorunda kalacaklar. Bunun nedeni, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bitwise varlık yönetimi firması tarafından önerildiği gibi Bitcoin Etf’lerini onaylayıp onaylamayacağına dair kararını bir kez daha ertelemiş olmasıdır. Bitcoin Etf’lerin kurumsal yatırımcıların kripto alanına girmesini teşvik etmesi bekleniyor, bu da Bitcoin’in değerini önemli ölçüde artırabilecek bir gelişme.

Kripto Haber