Bittorrent Lansmanı ; Tüm Blockchain Endüstrisini Nasıl Etkileyecek?

10.07.2019
68
A+
A-
Bittorrent  Lansmanı ; Tüm Blockchain Endüstrisini Nasıl Etkileyecek?

Yalnızca Windows kullanıcıları, boru hattındaki diğer cihazlar için geçerli olan ilk sürüm
Erken kullanıcılar, on BTT bakiyesi ile ödüllendirildi, Justin Knoll BTT’nin tükenmesi konusunda netleşti
TRC10, TRC 20 ve Yol Haritasındaki diğerleri dahil olmak üzere daha fazla para destekli cüzdan
BitTorrent, µTorrent Klasik Windows istemcisinin tüm yeni indirmelerine entegre olacak olan indirme optimizasyon yazılımı olan BitTorrent Speed’i başlattı.

Bu yılın başlarında, BitTorrent yerli Tron blok zinciri bazlı BTT belirteci ile başlatıldı. Buradaki fikir, kullanıcıların ağ hızlarını optimize etmelerini ve daha hızlı indirmeler sunmalarını sağlayacak tokenize bir içerik platformu geliştirmek olmuştur.

Tron’un kurucusu ve BitTorrent CEO’su Justin Sun ve 8 Haziran’da AMA sırasında “Sadece bir yıl önce, BitTorrentSpeed sadece bir fikirdi” dedi. Gelecekte diğer cihazlara daha da genişletilecektir.

BitTorrent Hızı ve BTT Token
AMA, Ürün Başkan Yardımcısı Justin Knoll, bir kullanıcının “BTT’nin bu erken yapılanma ile görmesi muhtemel olmadığını” tamamen bittiğine açıklık getirdi. Bu aşamada, daha fazla torrent görmenin daha muhtemel olduğunu belirtti. indirme hızlarını ve “yaklaşık olarak aynı kalan dengeyi” indirin.

Biri BTT’nin bitmesine rağmen, Knoll, cüzdanını yerleşik takasına rağmen finanse edebileceğini, diğer taraftan uzun süre tohumlama yapabileceklerini söyledi. Ancak bu erken aynı zamanda, ürün “hala evrimleşiyor” ve daha büyük bir kullanıcı tabanı elde etmeye çalışıyor.

Kazanma yönüne gelince, dosyaya olan talebe, kaç tohumun mevcut olduğuna ve bu dosya için ne kadar kullanıcının teklif verdiğine ilişkin çeşitli faktörlere bağlıdır.

Knoll ayrıca, başlangıçtaki tüm kullanıcıların başlangıçta on BTT bakiyesiyle ödüllendirildiğini ve insanların tokenleriyle teklif verebilecekleri ve daha hızlı indirmeleri deneyimleyebilecekleri bir tür arz yarattıklarını paylaştı. BitTorrent protokolünde, yükleme veya indirme sayısı için bir sınır vardır.

Yol Haritası’nda Daha Fazla Para Destekli Cüzdan
BitTorrent web sitesine göre, kullanıcılar bant genişliği ve tohumlama karşılığında BTT ile ödüllendirilecek. Bir tohum dosyası ne kadar uzun olursa, BTT ne kadar fazla para harcarsa o kadar çok jeton kazandıkça indirmeler de o kadar hızlı olur.

Şifreli cüzdandaki BTT belirteçlerini yönetmek ve basit bir tıklama ile göndermek ve almak için bir cüzdan da başlatılır.

Knoll ayrıca, diğer madeni para türlerini depolayabilecek BitTorrent hız cüzdanının, gelecek sürümlerde yol haritasının bir parçası olduğunu belirtti. Şimdilik, cüzdan bizi BTT ve TRX ile sınırlandırdı ama sonuçta diğer madeni paraların yanı sıra diğer TRC 10 ve TRC 20 jetonlarını da desteklemek istiyorlar.

Temmuz 2018’de Tron, BitTorrent’i açıklanmayan bir miktarda devraldı ve o zamandan beri iki ademi merkeziyetçi ağ üzerinde çalışıyor. Birlikte, “dünyadaki en büyük ademi merkeziyetçi P2P ağı” olan BitTorrent ve µTorrent müşterileri, 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Bildirildiğine göre, 1 milyar cihaza kurulum yaptıkları, aşağı akış trafiğinin küresel olarak yukarı akış trafiğinin% 3 ve% 22’sini oluşturduğu bildirildi.

Sun, bu lansmanı Sun’ın yeni şirketlere kripto para birimi kavramını getireceği için tüm şirket zincir zincir endüstrisi için yalnızca şirket için değil, potansiyel olarak blok zincirindeki kullanıcı sayısını artıracağını belirtti.

Bu lansmanın bir etkisi TRX’te görülebilir – 10. en büyük şifreleme para birimi – bu işlem 0.0345 $ ‘de işlem yaparken yüzde 2.27 oranında artmıştır. BitTorrent’e gelince – 36. sırada, 0.00132 $ ‘de yüzde 5.30, kırmızı renkte.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.