Bittrex Borsasına İEO’su Ocean Protocol Yüzünden Tepkiler Büyüyor

05.05.2019
102
A+
A-
Bittrex Borsasına İEO’su Ocean Protocol Yüzünden Tepkiler Büyüyor

Dünyanın en Büyük Kripto Borsalarından Biri Olan Bittrex 2.nci İEO sunda da insanları büyük bir hüsrana uğrattı.İEO son dönemde özellikle binance aracılığıyla çok popüler olmuştu.

İnsanların İEO lara girmesinin en önemli nedeni erken yatırım avantajı ile coinleri ucuza almak ve kar elde etmektir.Binance bunda başarılı oldu borsasına aldığı bir çok ieo aradan zaman geçmesine rağmen ieo değerlerinden yüksek fiyatta seyrediyorlar.

Fakat bittrex ieo ocean protocol insanlara İEO sürecinde 0,12$ ve 2350 Satoshiden satıldıktan sonra,Borsaya girer girmez değer %80 düştü ve Şu anda da hali hazırda 0,03$ ve 440 Satoshilerde gezmektedir.Para Yatıran insanlar sosyal medya aracılığıyla sec ve resmi makamlara başvuru yapıp paralarının iadesini istemektedir.

Tabiki insanlar haklı İEO nun içeriğine uygun olmayan erken yatırmanın bırakın avantajını 4 kat zararını görünce haklı olarak paralarını geri istemekteler.Fakat hala bittrexten bununla alakalı bir açıklama gelmedi,Bir çok insanda bittrex borsasını terketmeye başladı.

2nci İEO fiyaskosundan sonra Bittrex konu ile alakalı ne yapacak merak konusu oldu.Ayrıca İEO ların İcolardan avantajlı olup olmadığı tartışılır hale geldi.

kriptopara