Bittrex OTC Başlıyor

14.01.2019
38
A+
A-
Bittrex OTC Başlıyor

Coinbase ve Poloniex’ten Sonra Bittrex’te Kurumsal müşterilerine özel OTC hizmeti sunacağını duyurdu.

Popüler Kriptopara Borsalarından Bittrex borsası şu anda yüzlerce kriptopara birimine sahip bir tezgah üstü (OTC) işlem masası başlatıyor. Bu, onaylanmış müşterilerin istedikleri paraları çok kolay bir şekilde kolayca almasını sağlar.

Şirketin yayınladığı açıklamaya göre, 250.000 $ ‘dan büyük işlemlerin sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde işlenmesini sağlayacak.

OTC piyasaları, sanal para fiyatlarını etkilemeden büyük hacimli işlemleri yönetmek isteyen tüm dünyadaki yatırımcılar için giderek daha cazip hale geliyor. Bu hizmet iki farklı taraf arasında ticareti kolaylaştıracak.

Yeni masa Pazartesi günü saat 18: 00’de UTC’de yayınlanacak. CEO Bill Shihara, bunun borsadaki kullanıcılar ve yatırımcılar için oyun değiştirici olacak yeni bir ticaret seçeneği olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili olarak ekledi.

    “Mevcut olan herhangi bir OTC masasının dijital varlıklarının en geniş seçeneklerinden biri ile bu teklif, Bittrex’in dünya çapında blockchain teknolojisinin benimsenmesini daha da ilerletmenin bir başka yolu olacak ve müşterilerimize fiyat kesinliği ve hızlı ve kolay bir yol sunacak. büyük dijital varlık bloklarını takas ediyorum. ”

Coinbase ve Poloniex dahil olmak üzere OTC ticareti sunan başka kripto borsaları da vardır. Bu borsalar kurumsal müşterilere hizmet sunar. Bu aynı zamanda şirketlerin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki menkul kıymetleri içeren yerel düzenleyici manzarayı atlatmalarını sağlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.