Block.one CEO’su ve EOS Genel Müdürü Bitcoin’i Eleştirdi

09.04.2019
79
A+
A-
Block.one CEO’su ve EOS Genel Müdürü Bitcoin’i Eleştirdi

BLOCK’UN CEO’su.EOS CEO’su biri son zamanlarda yavaş işlem süreleri, düşük işlem hızı ve yüksek işlem maliyetleri için bitcoin eleştirdi. Block’un 32 yaşındaki CEO’su. birincisi, merkezi olmayan uygulamaları (dApps) dağıtmak için önde gelen platformlardan biri olan EOS’U yaratmaya yardımcı olan Cayman Adaları kayıtlı bir yazılım geliştirme firması, genellikle bitcoin’in bir destekçisidir, ancak sınırlamalarını gerçekleştirir.

Birkaç gün önce bitcoin’in desteğine Tweet atmıştı bile:

Önümüzdeki yirmi yıl içinde, Bitcoin değeri saklamak için önde gelen emtia olarak altın yerini alacak.

Bitcoin’in Ölçekleme sorunları

Tüm bitcoins mayınlı zaman oluşturulacak kıtlık unimagined yüksekler için fırlamaya bitcoin fiyatını neden olacağına inanıyoruz bazı vardır. Ancak yine de, tüm bitcoinler çıkarıldığında, madencilik için bitcoins kazanan madenciler yalnızca geçiş ücretlerine güvenmek zorunda kalacaklar. Blumer, o zaman bitcoin işlemlerinin ücretlerinin artacağını ve bunun ölçeklenmesini engelleyebileceğini belirtti. Bununla birlikte, aydınlatma ağı gibi Ölçekleme çözümlerinin işlemleri taşıyacağını belirtti.

Geçen ay, 4. yıllık Blockchain Zirvesi sırasında, Blumer bu endişeleri ortaya çıkardı. Ancak, yanlış karakterizasyonları yaymak için eleştirildi. Bu eleştirilere cevap verdi:

“Teknik olarak bilgili görüşmecilere sahip olmanın bu yüzden önemli olduğunu söyleyeyim. Brendan onun aldatmaca hizmetinde yalan sonra yalan spewed olarak bu moderatör hiçbir pushback sağlanan, EOS. Dijital Ticaret Odası bir organizasyonun şakasıdır. Ben de Bitcoin seviyorum, ama bu hızlı ya da ucuz yapmaz. Bitcoin başarılı olması için gereken her şeye sahiptir ve bence zamanla EOS, BİTCOİN ile rekabet etmek için tasarlanmamış dünyanın en büyük değer deposu olacak, farklı kullanım durumları için optimize edilmiştir.”

Daha sonra bitcoin ve EOS’UN rakip değil müttefikler olduğunu açıkladı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.