Blockchain Mühendisleri (VR) Leap Sanal Gerçekliği İçin Başlıyor

14.04.2019
25
A+
A-
Blockchain Mühendisleri (VR)  Leap Sanal Gerçekliği İçin Başlıyor

Blockchain mühendisleri Leap VR başlıyor


Blockchain teknolojisi son zamanlarda giderek daha fazla yere giriyor ve bu tür geliştiricileri personeline ekleyen birçok şirket var. Magic Leap, sanal gerçekliğe odaklanan bir başlangıç, Greenhouse employment web sitesine göre blockchain mühendisleri için açık pozisyonları listeledi. Açık olan belirli pozisyonlar, üst düzey bir blockchain mimarı ve blockchain mühendislerini içerir.

Kıdemli blockchain mimarı, blockchain, smart contract ve Ricardian contracts gibi teknolojileri içeren “bir portföyün planlanması ve yürütülmesi” ile doğrudan ilgilenecektir. Teknolojiler Lifestream uygulamasını desteklemek için kullanılır.

Magic Leap CEO’su Rony Abovitz son zamanlarda UploadVR, bir VR Sanayi yayın ile bir röportaj konusu oldu. Görüşme sırasında, Abovitz bu Yaşam olduğunu açıkladı

“yaşadığınız tüm veriler ve çevrenizdeki dünyanın verileri ve bunun nasıl korunması gerektiği.”

Ekim ayında bir konferansta konuşurken, o veri seti korumak için ne kadar gerekli olduğunu konuştu.

Optimal olarak, iş listesinde belirtildiği gibi, Magic Leap’in işe almayı seçtiği birey, Hyperledger ve Red Belly Platformlarında yer alan blockchain çerçevesi ile ilgili bir tür deneyime sahip olacaktır. Ayrıca Java, Go, Node ile aşina olmaları ve deneyim sahibi olmaları gerekecek.JS veya Python, corda, Hyperledger Sawtooth, Hyperledger Fabric ve Ethereum ile akıllı sözleşmeler yazma deneyimi ile birlikte.

VR şirketi sadece 2010 yılında yaratıldı, ancak son dokuz yılda tüketicilerin ihtiyaçlarına ayak uydurarak hayatta kaldı. CrunchBase yakın zamanda Magic Leap’ın şu anda pazarın sahip olduğu en iyi finanse edilen VR başlangıcı olduğunu belirtti. 2018 yılında şirket, dünyadaki tüm pazar için VC finansmanının %41’ini toplamayı başardı.

Bu ay, digital asset startup Enjin, artırılmış gerçeklik uygulama geliştirmesini teşvik eden ve VR’Yİ destekleyen Unity oyun motoru için bir yazılım geliştirme Kiti başlatacaklarını söyledi. Enjin Ethereum tabanlı.

Kripto Haber