Blockchain mühendislerini işe alanda Artırılmış gerçeklik (AR) başlatma

16.04.2019
29
A+
A-
Blockchain mühendislerini işe alanda Artırılmış gerçeklik (AR) başlatma

Magic Leaps, şu anda farklı ofislerinde farklı roller üstlenmeye istekli bireyler için işe alım çılgınlığındadır. İlginçtir, firma aynı zamanda Blockchain mühendisleri arıyor. Üç hakim pozisyon, Blockchain Mühendisi, Blockchain Oracle mühendisi ve Kıdemli Blockchain mimarı – hepsi Florida konumları için.

Blok Şifreleme de bu konuda bildirdi ve söz konusu blockchain mühendisleri kullanıcılar AR veri kullanmak için izin ve iki dünya arasındaki bağlantıyı sağlamak (yani) gerçek bir gerçeklik artırılmış gerçeklik yapmaya çalışacak Büyü Sıçramaları’ “Yaşam,” onboarding olacağını paylaştı.

Hakkında Magic Leaps


2011 yılında kurulan Magic Leaps’in amacı, teknolojiyi dünyaya yaymak için bir ortalama olan mekansal bilgi işlem’i tanıtmaktır. Victor Agulhon tarafından tanımlandığı gibi, mekansal hesaplama, sanal gerçeklik, artırılmış ve karışık gerçeklik kombinasyonunu içerir

(https://medium.com/@victoragulhon/what-is-spatial-computing-777fae84a499).

Sihirli sıçramalar söz konusu olduğunda daha fazla vurgu ar yerleştirilir. AR, doğal dünyayı dijital içerikle örtüştürerek çalışır-birçoğunun beklediği bir şey şimdiye kadar olmuş olurdu ama olmadı.

Kripto Haber