BNB Analiz 8 Mayıs

08.05.2019
26
A+
A-
BNB Analiz 8 Mayıs

BNB / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Dağıtım bölgeleri: 26 ABD Doları, 28 ABD Doları, 30 ABD Doları
     Birikim bölgeleri: 18 $, 16 $, 14 $

BNB / USD piyasası, yakın geçmişte görülen önemli dalgalı fiyat hareketlerinin ardından satış baskısı altındaydı. Seri hareketleri sırasında parite, çok sayıda işlem günü için tüm işlem göstergelerine 24 – 22 $ civarında yaklaşmıştı.

Şimdi, Bollinger Lower Band kripto piyasası ile güneye doğru hafifçe eğilim gösteren gösterge oldu. Bu hareket sürecinde BNB / USD ticareti 20 $ ‘ın düşük bir puanından kısa bir süre sonra düştü. 50 günlük SMA, Bollinger Middle Band’in biraz üzerinde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler şimdi kuzey-doğanın 40’ın altında olduğunu gösteriyor.

20 dolarlık yatay çizgi, pazardaki boğaların duruşlarını yükseltmeleri için kısmen iyi bir nokta olarak hizmet ediyor olabilir. Bunun parçalanması, kripto pazarının orta vadede birikim bölgeleri arasında daha düşük bir değer görmesine yol açabilir.

BNB değerlemesi, bugün piyasada bulunan ABD doları fiyatıyla göreceli olarak bastırılmıştır. Bununla birlikte, kripto kurtarmak için mücadele ediyordu ancak şu anki çabasında gözle görülür bir şekilde başarılı olamadı.

Dün kripto, Bollinger Lower Band’ın trend çizgisi ile birlikte güneye doğru bir sıraya düştüğünü kaydetti. Yazma zamanında olduğu gibi, 50 günlük SMA Bollinger Middle Band’ın üzerinde, mevcut pazar noktası ise onların altında yer alıyor. Stokastik Osilatörler kısa bir süre önce 40 aralığının biraz üzerinde güneye yöneldiler.

Bu kripto ticaretinin, başka bir kesin piyasa yönüne girmeden önce 22 ila 20 dolar fiyatlarında dalgalı fiyat hareketleri yapması gerekebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara