Bolton Coin ICO

31.03.2019
24
A+
A-
Bolton Coin ICO

Bolton Coin Nedir?

BOLTON Coin (BFCL) kripto para yatırım için yeni, şaşırtıcı ve benzersiz bir yaklaşım sunan bir kripto para. Platform, eko-sürdürülebilir enerji ve gelişmiş BTC kripto para madenciliği formu ile entegre altın ve elmas madenciliği gibi somut lüks pazarlardan toplam karlar üretir. Platform, madencilik için düşük ücretlerin piyasa zorlukları karşısında bile istikrarlı bir gelire yol açtığına inanıyor.

Bolton Coin Özellikleri


Staking rewards: her gün kullanıcılar staking rewards paylarını alırlar

Kararlı kar sistemi: bolton’un işletmelerin benzersiz tokenizasyonu, güvenilir karlara açılan bir ağ geçididir
Ultra düşük maliyetli elektrik: platform mümkün olan en düşük elektrik oranlarından yararlanır
Akıllı gayrimenkul: platform, her bölüm için minimum harcama ve tedarik güvenilirliği ile en iyi yerleri seçti
Sektör uzmanları: Bolton endüstri lideri uzmanlar tarafından yönetilmektedir

Yastık Bitcoin volatilite: hatta BTC damla, Bolton yatırım hala bir dönüş üretebilir

Bolton kripto para Platformu Hedefi

Bolton, yatırımcılarının tamamen farkında ve para kazanma sürecine tamamen dahil olmasını sağlamak için günlük olarak kar dağıtmayı amaçlamaktadır. Bu, yatırımcıların öngörülemeyen olasılıklar durumunda her zaman geri düşecek bir şeye sahip olmalarına yardımcı olacaktır. Platform ayrıca, kripto borsalarında belirteçin listelendiği zamana kadar karları geri alacak. Platform, aşağıdaki büyüme fırsatları aracılığıyla BOLTON belirteçlerinin değerini daha da yükseltecektir.

Grubun karı

İleri satış

İkincil piyasalar

Mayınlı para Portföyü

kripto para piyasasının büyümesi

Birleştirilen bu faktörler, bu belirteçlerin değerinin ilk satın alma fiyatından düşmemesini sağlamaya yardımcı olur, ancak bu belirteçlerin değerinin etkili bir şekilde yedeklenmesini sağlamak için projeler kullanılacağından artmaya devam eder.

Piyasa Durumu

Kripto pazarındaki yatırımcılar bugün birçok zorlukla karşı karşıya. Uzun vadeli sahipleri karlarını buharlaşıyor. Ticaret yüksek risklerle birlikte gelir; güçlü bir beceri seti ve deneyim gerektirir. Ayrıca, madencilik ve bulut madenciliği, uzun vadeli holding ve yatırım için güvenli bir alternatif olmadan, kaba zaman ile birlikte gelir. Sorunu çözmek için, hashflare ve Gigawatt gibi Bitcoin madencilik şirketleri iflas nedeniyle kapanıyor.

Bu nedenle, uzun vadeli yatırımcılar, tüccarlar veya madenciler için, mevcut piyasa durumu, kripto para birimi endüstrisinde kar elde etmeyi çok zorlaştırıyor. Bu nedenle, yeni bir yaklaşım gereklidir ve Bolton coin’in devreye girdiği yerdir.

Hangi Kripto Para Birimleri Benim Olacak?

Risk profili söz konusu olduğunda, platform aşağıdaki gibi pozlamayı yaymayı amaçlamaktadır:

Açıkçası, dünyanın en popüler ve potansiyel olarak karlı cryptocurrency olan bitcoin’i en yüksek piyasa değerine sahip olacak. Bolton, daha yüksek potansiyel risk / ödül profili için diğer altcoinleri de bulacaktır. İlgili risklere rağmen, bazı altkoinler, yüzlerce yüzdeye kar getiren değer artışı potansiyeline sahiptir.

Uzmanları, kripto para birimlerinin herhangi bir zamanda benim için daha karlı olduğu konusunda istihbarat ve analiz sağlayacaktır. Blok zamanı, karma oranı veya potansiyel fiyat yerine benim için karmaşıklığa bağlı olan kar madenciliği olarak bilinen sofistike bir kripto modeli üzerinde çalışırlar. Platform ayrıca kendi emtia melezleri gibi yeni paraları mayınlamak istiyor.

Kripto Haber