Bitcoin SV (BSV) Analiz 14 Mart

14.03.2019
29
A+
A-
Bitcoin SV (BSV) Analiz 14 Mart

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 90 $, 100 $, 120 $
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD orta vadede görünümüne bağlı bir pazarda. Güçlü düşüş eğilimi, dün oturumda talep edilen bölgede 63.33 $ seviyesinde kaybedildi. Bu bir yusufçuk doji oluşumu nedeniyle oldu. Boğalar aşamalı dönüş, dünkü seansın bitiminden önce fiyatı tedarik alanında 64.75 $ ‘a yükseltti.

BSVUSD, bugünkü açılıştan kısa bir süre sonra tedarik alanında 65.40 $ ‘a yükseldi. Kuzeyin yukarı fiyat aralığına doğru olan yolculuğu, boğaların aralık içindeki momentumlarını artırarak devam edebilir. Fiyat 10-EMA’nın üzerinde durduğu ve stokastik osilatör sinyalinin% 63’e yükseldiği için bu açıktır.

BSVUSD, üst arz alanında 69.00 $ ile aralığın düşük talep alanında 63.49 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon almadan önce tekrar tedarik ile birlikte üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma için beklemesi gerekir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.