BitcoinSV Analiz 9 Nisan

09.04.2019
16
A+
A-
BitcoinSV Analiz 9 Nisan

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 90 $, 100 $, 120 $
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD orta vadede görünümüne bağlı bir pazarda. Ayılar, tedarik alanındaki 96,00 $ ‘da gerçekleşen yükselişin tükenmesinin devam etmesi üzerine 3 Nisan’da geri döndü. 6 Nisan’da 89.68 $ ‘a yükselmesine rağmen, kripto para biriminin menzile girmesiyle ayılar hâkim kaldı.

Talep alanındaki 79.09 $ dünkü seansın düşük seviyesindeydi. Bugün 4 saatlik açılış mumunun 82.28 $ ‘da güçlü bir düşüş baskısı olduğuna dair düşüş bir marubozu oldu. BSVUSD menzilde 76,34 ABD dolarına geriledi.

İki EMA’nın ve stokastik osilatörün fiyatının% 7’ye düşmesiyle, orta vadede kripto para biriminin fiyatında küçük bir düşüş momentumu olduğunu gösteriyor.

BSVUSD, üst arz alanında 88.90 $ ile aralığın düşük talep alanında 74.90 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Üst arz alanında bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma meydana gelebilir, bu nedenle bir pozisyon alınmadan önce bunun gerçekleşmesi için sabır gerekir.

Kripto para birimi, kısa vadeli görünümündeki yükseliş eğilimindedir. Ayılar, talep nedeniyle talep bölgesindeki yorgunluk nedeniyle fiyatı 76,68 $ ‘a düşürdükten sonra ivme kaybetti.

Ayrıca, bu alanda çift dip oluşumu ve bir yükselme çubuğu ile, boğalar yavaş yavaş geri dönüşe geçiyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara