Warren Buffett, Bitcoin’e “kumar cihazı” diyor.

05.05.2019
85
A+
A-
Warren Buffett, Bitcoin’e “kumar cihazı” diyor.

 Anti-Bitcoin duruşunu yeniden canlandırmasına rağmen, Buffett blockchain’e “çok büyük” diyor.

Kripto Para endüstrisinde, Warren Buffett’in Bitcoin veya “sıçan zehiri karesi” hakkında ne hissettiğine dair bir şüphe yoktur. Berkshire Hathaway’in yıllık toplantılarından sonra Buffett, kripto para biriminin “Bitcoin’in rol aldığı birçok aldatmacaya dikkat çekerek“ bir kumar cihazı ”olduğunu söyleyerek ifadelerini neredeyse iki katına çıkardı. Buffett, “hiçbir şey yapmadığını” ve “hiçbir şey üretmediğini” düşünerek Bitcoin’in yararsız olduğunu bile ima etti.

CNBC tarafından bildirilen Buffett, bir gösteriye koyma fırsatını yakaladı ve ceketini bir düğme çizerek, Bitcoin’i belirteç olarak sembolize etmek için kullandığını ekledi. Raportöre 1000 $ fiyatla teklif edeceğini söyledi ve değerini Bitcoin gibi “sınırlı” bir kullanımına sahip olduğunu “vurgulayarak iki katına çıkarmaya çalıştığını belirtti.

Bizim dikkatimizi çeken ise Bitcoine hakareketler yağdıranların blockchain’e farklı gözle bakmaları,kardeşim sonuçta blockchain teknolojisini ortaya çıkaran Bitcoin’dir,Bu bile ona ne kadar teşekkür etmeniz gerektiğiniz göstermez mi?

kriptopara