Büyümeye rağmen, Yatırımcılar Blockchain Borsa Yatırım Fonları (ETF’ler) Konusunda Hala Dikkatli

04.05.2019
20
A+
A-
Büyümeye rağmen, Yatırımcılar Blockchain Borsa Yatırım Fonları (ETF’ler) Konusunda Hala Dikkatli

Kriptodaki en çok takip edilen gelişmelerden biri, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından bir kripto ETF’NİN resmi onayıdır.

Birçok şirket uygulayarak ve birçok reddedilen ile uzun bir süre için aranmıştır. Bununla birlikte, blockchain Etf’leri Ocak 2018’ten bu yana ABD’de ilk dört operasyon başladığında operasyonlarda bulunuyor. Dört arasında hisse fiyatı izlenen 20 için 50 geliştirmek veya bir karşılığında blockchain teknolojisinin faydalanmak ya şirketler 0.75 % yönetim ücreti. Yatırımcılar yılda 15 milyar dolar ile 35 milyar dolar arasında tasarruf sağlayan girişimlere yüz milyonlarca dolar pompalayarak hızlı bir vuruş yaptılar.

Bununla birlikte, son 6 aylarındaki kripto pazarına hızlı bir bakış, endüstrinin çeşitli yönlerinin azaldığını ve bunun sadece madencilik ve kripto fiyatının değil, aynı zamanda blockchain Etf’lerinin de sınırlı olduğunu gösterecektir.

Ocak ayı başında arasında 2018 ve Ocak 2019, değeri 6 etf arasında kayıpları gördü 5% ve 20% değer. Bu, ne yazık ki, bazı yatırımcıları ve Etf’leri korkuttu net yatırım varlıkları kaybını yaklaşık $ 21 milyon kombine net çıkışlar ile blockchain etf’lerinden biri Ocak 2019’te kapanış mağazasını bile kapattı.

Neyse ki, son 6 aydaki piyasa raporları, koin’in %22 YTD’YE kadar en iyi performans göstermesiyle bir terslik olduğunu gösteriyor. Bu, KOİN ile sınırlı değildir, çünkü daha yeni ETF’LERİN çoğu son birkaç ayda bir artış göstermiştir. Piyasa düşüşü, blockchain Etf’lerine yapılan yatırımlarda bir düşüş gördüğü gibi, piyasa iyileşmesi işlerini kendi yollarına gönderiyor gibi görünüyor.

Tüm bu ilerlemeler yapılsa bile, yatırımcılar hala blockchain Etf’lerine dikkatle basıyorlar. Örneğin, birkaç Etf bugün Ocak ayında yaptıklarından daha düşük AUMs görüyor.

Bitwise Asset Management’daki Küresel Araştırma Başkanı Matt Hougan,” blockchain ETFs bu yıl olumlu geri dönüşler yayınlarken, daha geniş teknoloji endüstrisini önemli ölçüde geciktirdiler ” dedi.daha fazla çıkış olmadığını şaşırdığını belirtti. “XLK 0.70% şarj ettiğinde blok veya BLCN için 0.68% veya 0.13 % gider oranını ödemek için yatırımcılara zor, daha sıvı ve daha iyi getiri sağladı.”

Buna rağmen, s&p 500’ün yıllık geri dönüş anlaşmasına göre, birkaç engelleme Etf’sinin yatırımcılar için daha iyi fırsatlar verdiğini bilmek önemlidir. Ayrıca, yatırımcılara maruz kalan tüm şirketlerin tamamen blockchain tabanlı ya da hatta blockchain odaklı değil, bazıları sadece teknolojinin etrafında rahat bir ilgi ya da bazı iş var. Aynı zamanda çok fazla risk olmadan başlamak için kendi ayak Sanayi daldırma isteyenler için iyi bir yoldur

Bu Etf’lerin profesyonel yatırımcılarla blockchain teknolojisi hakkında konuşmalar açtıkları için mutluyum ve sonunda gerçek, saf oyun blockchain equity Etf’lerine sahip olmak için yeterli saf oyun şirketi olacağını düşünüyorum. Ama şu anda, endüstri bunu gerçeğe dönüştürmek için çok yeni,”

Kripto Haber