Carati ICO (24CAR)

23.01.2019
50
A+
A-
Carati ICO (24CAR)

Denizcilik Endüstrisi için en gelişmiş Blockchain

ÇözümBizim çözümümüz verimlilik ve şeffaflıkta önemli kazanımlar elde etmenize yardımcı olacaktır.bitcoin dalgalanma ethereum ve şimdi Carati, BlueQbit tarafından Deniz Taşımacılığı ve lojistik sektöründeki Blockchain’i uygulamak için kullanılan lider Cripto’dur. 

Proje

Dünya ticaretinin% 80’inden fazlası deniz yoluyla taşınıyor.
Deniz Endüstrisi, doğası gereği, uluslararası ödemelerdeki yavaşlamanın yanı sıra göze çarpan evrak ve bürokrasinin katılımı ile sınır ötesi işlemleri de içermektedir.
Blockchain, yıkıcı gelişmelere yol açar: şeffaflık, izlenebilirlik, gelişmiş güvenlik ve değişmezlik.
Blockchain teknolojisi, tarihte ilk defa, birden fazla Hükümetin kararıyla ihlal edilemeyecek güçlü güvenlik mantığını belirleyen, küresel olarak dağıtılan ve küresel olarak erişilebilen, paylaşılan bir bilgi defteri sunuyor. Bu yeni teknoloji, iş süreçlerini yavaşlatan ve yeni bir dijital devrimin temeli olarak hizmet eden orta insanın çoğunu kesebilir. Verilere güven, dünyada yıllarca katlanarak artan verilere ve bilgisayarlara ve verilere dayanan bir dünyada esastır.
Blockchain’in İlerlemesi, zili günümüze kendi binalarını açarak düzeltmeye çalışan eski merkezileştirme sistemine çağırıyor Özel Blockchain , 
Özel Blockchain, akıllı sözleşmeyi etkinleştirmek için Konteynerlere GPS cihazını entegre ederek konsolide müşteriye hizmet vermektedir; sınırlama, sistemin konsolide piyasaya yardımcı olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır, ancak normal müşteriye verilen fiyatları takip etmeleri gereken yeni müşteriye yakındır. Dahası, konteynere takılan GPS arızalara ve tüm hava koşullarında yükleme boşaltma ve nakliyesi nedeniyle oluşan tüm teknik sorunlara bağlı olarak, diğer kısıtlamaların yalnızca Genel Kargo hariç, Genel Yükler hariç Konteynerlere hizmet vermesi nedeniyle veya Sıvı Gaz Yolcuları Ro Ro,


Genel Blockchain 


Tüm Endüstriler, kullanıcıların kendileri için canlı tutulması ve çalışanlarının kendi özel blok zincirlerini çalıştırmalarına da hizmet edebilecekleri için açıktır. Public Blockchain herkes için geçerlidir ve herkes tarafından merkezi bir şekilde çalıştırılır, aynı zamanda pahalı cihaza değil akıllı kontrat, her türlü kargo ve yolcu için ve sadece konteynırlar için veya tek başına iniş faturası için değil, aynı zamanda BlueQbit’te gelişmekte olan pazarlara sevkiyatın genişlemesine yardımcı olacak geliştirdiğimiz şeydir. Kârlılık eksikliğinden dolayı, Kamu blok zinciri tüm dünyaya herkes için daha güvenli, uygun fiyatlı ve kolay bir şekilde eşit fırsatın mümkün olacağı yeni dijital çağda bir ilerleme sağlayacaktır.bitcoin dalgalanma ethereum ve şimdi Carati, BlueQbit tarafından Deniz Taşımacılığı ve lojistik sektöründeki Blockchain’i uygulamak için kullanılan lider Cripto’dur. 

Blueqbit Blockchain’e erişmek için CARATI adlı Akıllı Telefon Sözleşmesini kullanmanız gereken bir Yardımcı Hizmet Simgesi çağrısı yapıyoruz. Toplulukta oy kullanmak ve tüm blok zinciri hizmetlerine erişmek

Carati Token’inizi alın 

Denizcilik endüstrisinin ana trendlerinden biri olan Token’i kazanın – Shipping for Blockchain.

Son ana kadar çoğunluk dünyayı değiştiren son teknolojilere inanmıyor. Telefona, kişisel bilgisayara ve internete olan da buydu. Yeniliklerin sunduğu fırsatları tanıyabilenler, katkılarından en yüksek geri dönüşü alırlar.

  • Yarın önemli bir gelir elde etmek için bugün küçük bir katkı.Kulübün üyeleriyle tanışmak ve ticaret yapmak için gelecek vaat eden bir üyeliğe sahip olmak ve nakliye komisyonculuğu veya rezervasyon için akıllı sözleşme yapmak, bitcoin gibi dijital para birimlerine yapılan yatırım kadar kazançlı bir sonuç vermeden hemen önce hiç kimse hakkında bir şey bilmiyordu.
  • Ne kadar çok alırsanız – o kadar çok fırsat. Her Carati yardımcı programı bağımsız bir gelir kaynağıdır. Yeniden satma, kiralama, ticaret fırsatı yaratma – üyeliğinizden para kazanmanın yolunu belirlersiniz ve platform stratejinizi uygulamanıza yardımcı olacaktır.
  • Kulüp Üyeliği – gerçek garantiler. Tüm üye-ilgili işlemler Incoterms’e göre işlem yapar ve anlaşma yapar akıllı sözleşmede B / L ile aynı kurallar ve aracılık sözleşmeleri için yapılan tüm uluslararası standart sözleşmeler ve rezervasyonlar, uluslararası sözleşmeye bağlı patent algoritmamız sayesinde bunları dijital olarak hazır ve kendi kendine aktif hale getirir. gemiler, hepsi uluslararası hukuka göre ve onun tarafından korunuyor.

Adı:Carati

sembol:24CAR

ICO Başlat:01,02,2019

ICO Sonu:30 ,11,2019

Kripto Haber