Cardano ( ADA ) için Yeni Bir Cüzdan Yoroi

21.04.2019
607
A+
A-
Cardano ( ADA ) için Yeni Bir Cüzdan Yoroi

Güvenli

Bizim önceliğimiz. Yoroi’nin kusursuz çalıştığından emin olmak için yüksek kaliteli kod, kapsamlı test, güvenlik kontrolü ve daha fazlası. Özel anahtarlar şifrelenir ve sunucularımız veya üçüncü taraf sağlayıcılarımızla asla paylaşılmaz. Gizliliğinizi korumak için Yoroi cüzdanı analitik bile uygulamıyor.

Hızlı

İnovasyonumuz. Yoroi, Cardano için hafif bir cüzdandır. M-cüzdanı açtığınızda blockchain’i indirmenize gerek yok. Böylece hemen işlem göndermeye ve almaya hazırsınız.

Basit

Tutkumuz. Yazılımın basit bir yapıya ve güzel bir kullanıcı arayüzüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Yoroi, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için dikkatlice tasarlandı ve üretildi.

Ortak çalışanlarımız

Emurgo - Cardano blockchain ile daha bağlı ve eşit bir dünya yaratmak
iohk

EMURGO hakkında

EMURGO, Cardano’nun kabul Yürüt ve Cardano’nun ademi merkezi blockchain ekosistemini benimseyen projeler veya kuruluşlar inşaat, yatırım yapmak ve tavsiyelerde bulunmak ADA sahiplerine değer katar. EMURGO, dünya çapında girişleri desteklemek için blok zincir Ar-Ge konusundaki uzmanlığının yanı sıra ilgili blok zincirleme ve endüstri ortaklarının küresel ağzını da kullanmaktadır.

EMURGO, Haziran 2017’den bu yana Tokyo, Japonya’da ve Mayıs 2018’den beri Singapur’da tescilli olan Cardano projesinin resmi ticari ve girişimci koludur. EMURGO, Cardano’nun ekosistemini küresel olarak büyükmek ve Cardano blok zincirinin benimsenmesini teşvik etmek için benzersiz bir şekilde bağlı olup, İOHK ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. . Proje hakkında daha fazla bilgi için https://emurgo.io adresi ziyaret edin .
Yoroi hakkında
Yoroi, Cardano için hafif bir cüzdandır. Basit, hızlı ve güvenli. Yoroi, IOHK tarafından tasarlanan bir Emurgo ürünüdür. Ayrıca, kapsamlı bir güvenlik denetimi de dahil olmak üzere sektördeki yazılımlar için en iyi uygulamaları izler. Daedalus ve Yoroi, başarmaya çalışmaları şeyi tamamlar. Yoroi, bir Cardano kullanıcısı için günlük cüzdan olarak görünüyor.

Kripto Haber