Ada Cardano Analiz 26 Mart

26.03.2020
18
A+
A-
Ada Cardano Analiz 26 Mart

Cardano, 0.0273 $ civarında işlem görerek şu an 0.03049 $ ‘a ulaşan% 10’dan fazla kazanç elde ettikten sonra yükselişe geçti. Günlük grafikte, küresel kripto piyasası üçüncü gün doğrudan yeşil olarak işlem gördüğü için ADA madeni para fiyatı% 38.20 Fib’ın üzerine çıkmaya çalışıyor. Bununla birlikte, BTC de 6.5k $ ‘ın üzerinde kalıcı bir ticaret sürdürdüğü için müteakip bir değer kazandı. Bununla birlikte, günlük grafikte, parite günlük hareketli ortalamalardan hala güçlü ve istikrarlı bir desteğe sahip değil.

ADA / USD’nin günlük hareketini analiz ederek, bir önceki yılın son çeyreğinde biriktikten sonra madalyonun dikkate değer bir ivme kazandığını görüyoruz. Bununla birlikte, Cardano fiyatı 90 günün en yüksek seviyesini 0.0724 $ ‘dan vurdu ve 0.018906 $’ dan düştü. Fiyat% 60.80 Fib Retracement seviyesinin altına düştükçe, 200 ve 50 günlük MA’dan yavaş yavaş desteğini kaybetti. İlginç bir şekilde, ADA madeni para, oynaklık azaldıkça, verilen dipten mevcut işlem fiyatına yaklaşık% 60 oranında kazanmıştır. Önceki hafta, Cardano kripto para, saatlik grafikte haftalık en yüksek 0.0341 $ seviyesinden işaretlenmiş ve daha sonra yatay bir seyir izlemiştir.

Bununla birlikte, günlük grafikte, son 2 gün içinde bir fiyat birikimi ancak hafif bir yükseliş eğilimi görüyoruz ve yatırımcıların çirkin bir haftadan sonra kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Cardano’nun gün içi fiyatı, yazma zamanına kadar taze bir haftalık yüksek seviyeye ulaştığı ve bir önceki haftanın en düşük seviyesinden sonra 0,030 $ seviyesinde büyük direnç etrafında kaldığı için yükseliyor. Buna göre, büyük destek 0.028 $ ve ardından 0.025 $ ‘dır. Ayrıca, para birimi bir önceki haftanın yüksek seviyesinin, yani 0.0341 $ ‘ın üzerinde yükseliş eğilimi gösteriyorsa, orta vadeli desteği yeniden kazanması muhtemeldir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara