Cardano’nun (ADA) Korkusuz Lideri Charles Hoskinson: Başka Bir Küresel Mali Kriz Yaklaşıyor

21.03.2019
33
A+
A-
Cardano’nun (ADA) Korkusuz Lideri Charles Hoskinson: Başka Bir Küresel Mali Kriz Yaklaşıyor

Geliştiricilerin son derece işlevsel akıllı sözleşmeler ve uygulamalar geliştirmelerine olanak tanıyan Cardano (ADA) dağıtılmış büyük defter teknolojisi (DLT) projesi kurucusu Charles Hoskinson, küresel geleneksel finans piyasasının sağlıksız olduğunu ve uygun özen gösterilmediğini düşünüyor 18 Mart 2019 tarihli raporlara göre, başka bir ciddi ekonomik krize girebilir.


Charles Hoskinson Hükümeti Patlattı

Konuyla yakın kaynaklara göre, Mart 2019’da Hong Kong’da düzenlenen TOKEN2049 konferansında bulunan Colorado merkezli matematikçi ve teknoloji girişimcisi Charles Hoskinson, ABD’nin ulusal borcunun şu anda 23 trilyon doları aştığını belirtti. Amerika liderlerinin kaba beceriksizliği.

Ayrıca, küresel finans piyasasının üzücü bir durumda olduğunu ve etrafta dolaşmakta olan tonlarca enflasyonist politika ve türev olduğunu ve politikacıların bu sorunları çözmek için çaba sarf etmediklerini belirtti.


Hükümetler ve Büyük Şirketler Dünyayı Kurtaramaz

Hoskinson’a göre, ekonomik politikaların hükümet tarafından yanlış yönetilme tehdidi nedeniyle, dünya potansiyel olarak “yakında bazı zorlu finansal zamanlarla karşı karşıya kalacak ve ekonomik çöküşler her zaman öncekinden 10 kat daha büyük olursa, bizim nerede olduğumuzu hayal edebilirsiniz. ‘de olacaksınız ”diye ilan etti.

Tanınmış saygın şifreleme meraklısı, hükümetlerin ve büyük şirketlerin bile baş döndürücü finansal krizleri çözemediklerini açıkça ortaya koydu.

kriptopara