Linkedin Amerika Birleşik Devletleri’nde 2019 Yılında En Çok Aranan 50 Şirket Arasında Coinbase

04.04.2019
17
A+
A-
Linkedin Amerika Birleşik Devletleri’nde 2019 Yılında En Çok Aranan 50 Şirket Arasında Coinbase

Linkedin bu yıl ABD’de insanların çalışmak istedikleri en iyi 50 Şirketi Açıkladı.Coinbase, Facebook, Amazon, Salesforce, Deloitte gibi markaları içeren ilk 50 şirket arasında kripto para birimini alanındaki tek şirket Coinbase Oldu.Uber, Apple ve Airbnb diğerleri arasında.

Bu liste, Amerikalıların nerede çalışmak ve takılmak istediklerini ortaya koyuyor. Linkedin, her yıl iş arayanların dikkatini en çok çeken ve bu yeteneklere daha fazla bağlı olan şirketleri ortaya çıkarıyor.

Bu listeyi oluştururken, iş talebi, şirkete ilgi, şirket çalışanlarına katılım ve çalışanların tutulması gibi şirketler için dört ana bileşen analiz edilir.

Şirkete olan ilgi, şirketin Linkedin sayfasındaki benzersiz, çalışan olmayan yeni izleri sayarken, iş talebi, insanların, LinkedIn’de şirkette ödenen ve ödenmeyen işleri görüntüleme ve uygulama oranları ile ölçülür. Çalışan bağlılığı, çalışanların benzersiz olmayan çalışanları nasıl gördüğünü, İş tutma ise ne kadar çalışanın hala işe alım tarihinden en az bir yıl sonra olan şirkette olduğunu ölçmektedir.

kriptopara