Counos Platformu: Herşey Dahil Blockchain Finansal Hizmetler Sağlayıcı?

27.07.2019
34
A+
A-
Counos Platformu: Herşey Dahil Blockchain Finansal Hizmetler Sağlayıcı?

Counos Platformu çevrimiçi blok zinciri tabanlı bir P2P platformudur. Counos Kullanıcılarının ihtiyaçlarının sofistike doğasını karşılamak için tasarlanmış çok çeşitli finansal hizmetler sağlamayı amaçlamaktadır. Çevrimiçi bir platform olarak, dünyanın farklı bölgelerinden önde gelen ve benzersiz şifreleme alanlarını bulmaya ve entegre etmeye odaklanacaktır.

Yüksek güvenlik ve teknik standartların sağlanmasına ek olarak, platform kullanıcılarına benzersiz bir fiyat sabitleme politikası sunmaya da çalışacaktır. Bu özellik, hizmetlerini rekabetçi hale getirecek ve fiili para birimlerinin sunduğu seçeneklere uygulanabilir bir alternatif sağlayacaktır.

Blockchain tabanlı platformu ademi merkeziyetçi, küresel ve açık kaynaklı sisteme dayanıyor. Bu sistem sayesinde, tüm Counos Kullanıcılarına çeşitli ödeme ve finansal hizmetler önerecek. Bunu gerçekten başarabilmenin tek yolu, Timestamp sunucusunu ve çalışma kanıtı teknolojilerini birleştirmektir.

İki teknolojinin bir kombinasyonu, yalnızca bir sonuç verebilir – en üst düzeyde bir çevrimiçi ödeme sisteminin sağlanması.

Counos Hizmetler
Günde çevrimiçi ödemelerini yapmak için bu platforma güvenen kullanıcılar, aşağıdaki gibi hizmetlerden yararlanabilirler:

Emanet – Farklı kripto para birimleri bazında güvenli bir çevrimiçi işlem hizmetidir. Kullanıcılar, çevrimiçi olarak farklı ürün ve hizmetleri satmak ve satın almak için kullanabilir. Hizmetler Counos ekibi tarafından desteklenmekte ve denetlenmektedir.
Değişim — Counos, kullanıcıların farklı türdeki şifreleme işlemlerine katılmalarına yardımcı olmak için güvenli bir platform sağlar. Onları diğer şifreleme paralarına veya fiat para birimine ve tam tersine dönüştürebilirler.
Topluluk – Counos topluluğu kripto tabanlı ticareti kolaylaştıracak. Topluluk, Counos tarafından desteklenir ancak Counos ekibi tarafından yönetilmez. Bu, platform kullanıcılarının yönetimle ilgili herhangi bir girişim hakkında endişelenmenize gerek kalmadan, platformla ilgili sorunları ve sorunları tartışma konusunda özgür olmaları anlamına gelir.
Kağıt Cüzdan – Herhangi bir ağda tasarruf etmek zorunda kalmadan bir m-cüzdana erişmekten zevk almak isteyen platform kullanıcıları tarafından kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir hizmettir. Bu kağıt cüzdan ile kullanıcılar, bir ağa bağlanmak zorunda kalmadan bile bir cüzdan adresini ve ilgili Özel Anahtarı kaydedebilirler.
Ödeme Ağ Geçidi — Ödeme Ağ Geçidi, çevrimiçi alışverişe adanmış tüm web siteleri tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış bir hizmettir.
Counos kullanıcıları, belirli bir şifreleme para birimi kullanmak zorunda kalmadan endişelenmeden online alışverişlerinde ödeme yapmak için bunu kullanabilir.

Hizmetin kendisi, kullanıcıların cüzdan detayları hiçbir yerde saklanmayacağı için umut edebileceği kadar güvenlidir. Güvenliğinizden endişe etmeden faturalarınızı temizleyebilirsiniz.

Mobil Cüzdan
Çok fazla şifre kullanıcısı gibiyseniz, bir düğmeye tıklayarak kriptoya erişebileceğinizi bilmek isteyeceksiniz. Counos’un mobil cüzdanı bunu kolayca elde etmenize yardımcı olur.

Cüzdan hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabilir. Ayrıca, tasarımı cep telefonunuzdan birkaç dokunuşla kripto göndermeyi ve almayı kolaylaştırır. Ayrıca, tüm akıllı telefonunuzdan sayısız önde gelen kripto para birimine de erişebilirsiniz.

Kripto Haber