Crypto.com Akıllı Sözleşmeler

23.02.2019
99
A+
A-
Crypto.com Akıllı Sözleşmeler

Bilindiği üzere Monacocard(MCO) Çok yüksek meblağlar ile crypto.com adresini almış ve ismini crypto.com olarak değiştirmişti.Yeni yol haritasından akıllı sözleşmeler için yüksek güvenlikli bir firmayla anlaştılar.

Crypto.com hakkında ne bilmeli?

Platform, birkaç gün önce Crypto.com Zinciri’ni açıklamak için ilerledi; temelde, farklı kullanıcıları için yeterli mobil ödemeleri kolaylaştırmaya odaklanmak üzere kurulmuş bir halka blokajıdır. Sonuç olarak, hızlı ödemelerin yapılmasını kolaylaştırabilir ve kullanıcılara işlemleri için kullanan tüketiciler ve satıcılar için ödüller sunabilir.

Beş gün önce Quantstamp’taki denetim ekibinden deneyimli dört güvenlik mühendisi tarafından tam hizmet denetimi yapıldı. Manuel işlemi tamamlamak için kullanılmış olan son teknoloji otomatik araçların kullanılmasıyla, şirket buradan bir mimari inceleme, işlevsellik ve birim testi, bir manuel kod incelemesi ve bilgisayar destekli doğrulama yapabildi.

Hassas bir şekilde bulunması durumunda, uygun bir şekilde iletildi ve daha sonra belirlenen proje ekibiyle ele alındı. Bunun sonunda, tüm Quantstamp’ın denetimi, herhangi bir ciddi güvenlik açığına sahip olmayan sağlam bir akıllı sözleşmeyle sonuçlandı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.