Danışmanı Blockchain ve CryptoAsset Konseyi (ABCC) Nedir ?

08.04.2019
26
A+
A-
Danışmanı Blockchain ve CryptoAsset Konseyi (ABCC) Nedir ?

Tanınmış bir finans danışmanı olan Ric Edelman, Haziran 2018’de ClientWise Ray Sclafani, Pagnato Karp Paul Pagnato, Loring Ward Alex Potts ve Rewire Capital Jamie Mcıntyre ile yaptığı bir toplantıdan sonra abcc geliştirdi.

Toplantı, Ric’in danışman Blockchain ve Cryptoasset Konseyini oluşturmak için temel motive edici faktörü olan blockchain teknolojileri ve kripto paraları hakkında gerekli anlayışı olmayan finansal danışmanların artan zorluğuna bir çözüm bulmakla ilgiliydi.

Şu anda Abcc, Schwab’ın etkisi, TD Ameritrade’nin LİNC ve diğerleri arasında Etf’ler gibi önemli etkinliklerde sunumlar yaptı.

ABCC Nasıl Çalışır

ABCC platformunda, hem kayıtlı yatırım danışmanları (RIA) hem de finansal sektördeki diğer liderler, blockchain teknolojilerinin yanı sıra kripto varlıkları hakkında gelişmiş bilgi ve anlayış kazanabilirler.

Platform ayrıca, finansal danışmanların müşterilerine bu blockchain veya kripto varlık teknolojileri hakkında doğru, ilgili, zamanında ve değerli bilgiler ve tavsiyeler sunmak için daha iyi bir konumda olmasını sağlar.

Buna ek olarak, abcc’nin liderliği, finansal danışmanların düzenleyicilerle bağlantı kurması ve blockchain ve kripto varlıklarını keşfetmesi için bir araç sunarken. Platform ayrıca, ürünleri ve hizmetleri RIA topluluğunu veya müşterilerinin herhangi bir diğerini önemli etkilere sahip olan yenilikçilere finansal danışmanlar da tanıtır.

ABCC tarafından sunulan hizmetler

Danışman Blockchain ve Cryptoasset Konseyi kullanıcılarına geniş bir hizmet yelpazesi sunabilmektedir. Bu içerir:

Etkinlikler ve konferanslar sırasında Keynote sunumları

Blockchain ve kripto varlıklarında gelişmiş eğitim için günlük programları tamamlayın

Düşünce liderliğine, anahtar ağa ve düşünce liderlerine kolay erişime yönelik özel ve davetiye amaçlı programlar

Ayrıca, blockchain teknolojileri ve kripto varlıkları üzerinde eğitim ve sertifikasyon da olacak ve böylece Rias’ın bu yıkıcı teknolojilerin bilgilerini ve ustalığını göstermesini mümkün kılacaktır.

Danışman Blockchain ve CryptoAsset Konseyi etkinlikleri

Mart 19-20’de Abcc, Barron’un En İyi bağımsız danışman Zirvesi ile birlikte Salt Lake City’deki Grand America Hotel’de bir etkinliğe ev sahipliği yapabildi. Etkinlik, sektördeki en iyi finansal danışmanları ve blockchain ve kripto varlık alanındaki en etkili düşünce liderlerini bir araya getirdi.

Etkinlik sırasında konuşmacılar arasında, dijital varlık verilerinin kurucu ortağı ve CEO’su Mike Alfred, Distributed Global’in yönetici ortağı Ryan Alfred, Mariner Wealth Advisors CEO’su ve Başkanı Marty Bicknel ve Kingdomtrust’un SVP İş Geliştirme Tara Bogard yer aldı.

Bitgo kurumsal iş geliştirme sorumlu Joseph Bruzzesi gelen sunumlar da vardı, Loren Coffman edelman Financial Engines Finansal Planlama Müdürü ve Lex Sokolin otonom Araştırma Küresel Direktörü FinTech stratejisi diğerleri arasında.

Etkinlik, blockchain veya kripto varlık altyapısının yakın analizi, kripto para birimleri ve varlıkları satın alma veya satma ve blockchain veya kripto yatırım fonlarındaki mevcut fırsatlar gibi blockchain veya kripto varlıklarına doğrudan etki eden çok çeşitli konuları kapsıyordu.

Buna ek olarak, etkinlik sırasında barındırılan konuşmacılar, bitcoin Eft’lerin danışmanlar ve yatırımcılar üzerindeki kripto para birimi portföy takibi, prospektif ve etkileri üzerine değindi. Ayrıca kriptoya ve mevcut yatırım fırsatlarına nasıl yatırım yapılacağını ve kripto para birimlerinin alternatif bir varlık sınıfı olup olmadığını da ele aldılar.

Kripto Haber