Dash Avrupa’nın En Büyük Borsalarından Bitcoin.de Listesine Dahil Oldu

17.04.2019
26
A+
A-
Dash Avrupa’nın En Büyük Borsalarından Bitcoin.de Listesine Dahil Oldu

Kripto Para için en büyük Avrupa pazarı olan Bitcoin.de yakın zamanda P2P ticaret listesine DASH’i ekledi. 770.000’den fazla müşterisi olan pazar, kullanıcıların herhangi bir merkezi faaliyet olmadan, özel cüzdanlarını kullanarak doğrudan işlem yapmalarını sağlar.

Şirket tarafından gerçekten yönetilen tek varlık borsadaki diğer dijital varlıkları satın almak için kullanılan Bitcoin’dir. Bunun dışında, kullanıcılar tüm parayı elinde tutar. Diğer bir seçenek ise fiat ve kripto arasındaki işlemlerde Euro kullanmaktır. Yeni eklenmiş olan Dash şimdi aynı şekilde kullanılacaktır.

Müşteriler kripto kullanarak işlemlerini daha hızlı yapabiliyorlar çünkü işlemlerinin tamamlanması çok zaman almıyor. Bitcoin.de, işlemlerden oldukça düşük bir ücret olan her bir işlemden yalnızca% 0.5 civarında bir oran almaktadır.


DASH ve P2P Borsaları Avrupa’da Büyüyor

Borsaların şimdi DASH’i kullanmaya karar vermesinin sebeplerinden biri, varlığın şu anda kıtada kullanımda büyüyor olmasıdır. Diğer bazı platformlar BTC yerine zaten DASH’yi kabul ediyor ya da satın almak için fiat, bu nedenle belirtecin büyük bir kullanıcı tabanı Avrupa’da büyümeye başlıyor.

Kıtada daha da güçlenen bir diğer eğilim ise, merkezi olmayan borsalar (DEX) olarak da bilinen P2P borsaları. Merkezileştirilmiş platformlardan temel fark, bunların, kullanıcıların cüzdanlarını finanse etmek için kendi özel anahtarlarını kontrol etmelerine izin vermesidir.

kriptopara