Dash ve BlockchainIntel Ortaklık Yaptı !!

26.07.2019
18
A+
A-
Dash ve BlockchainIntel Ortaklık Yaptı !!

Dash, blockchain çevrelerinde kullanılan bir işlem izleme çözümü olarak bilinen bir şirket olan BlockchainIntel ile bir ortaklık yaptığını açıkladı.

BlockchainIntel platformu, kripto alanı içinde gerçekleşen işlemleri analiz eder. Onları delillere dayanarak ele alma ve risk puanlama ile birlikte, muhtemelen yasa dışı faaliyet vardır.

Taşınma Kolay Entegrasyona Yardımcı Olacak
Dash platformu, diğer işletmelerle birlikte borsalarda kullanım için yasal düzenlemelere uygun olarak BlockchainIntel’e yardımcı olabilir. Sonuç olarak, bu, gerçekleşen etkili bir entegrasyonun genel şansını artırabilir.

Ancak bazı kullanıcıların uyumluluğa karşı hafif bir isteksizlik gösterdiği görülmüştür. Bu, kullanıcıların çoğunun sansürle nasıl ilişkilendirdiği yüzündendir. Kripto alanının tahammül edemediği bir kavram.

Ancak kripto alanı içerisinde uyumluluk için çalışan birkaç değişim gördük. Aynı zamanda, BlockchainIntel, ticaretin ihtiyaç duyduğu araçları sağlayabilecektir. Böylece, bu alandaki çeşitli kullanıcıların Dash platformu ile biraz daha rahat olmalarını sağlar.

Bu iki şirket arasındaki ortaklıkla birlikte, çeşitli borsalarda kullanılan madalyonun kolay entegrasyonunu açabilecek. Bu, aynı zamanda Dash Core’un CEO’su Ryan Taylor’a göre, ünlü eToroX platformunu da içeriyor.

BlockchainIntel’e bakıldığında, blockchain sektörünün yeterli analizi ve çok önemli olduğu düşünülen etkin risk puanlama kabiliyeti gibi temel araçlar sunabileceklerdir.

Öncelikle başarılı bir kitlesel kabul için, riskten kaçınan taraflar için kendilerini hırsızlık, sahtekarlık, kara para aklama ve meydana gelen çeşitli yasa dışı faaliyetlerden koruyabilecekleri yollar buluyorlar.

“Kullanıcılarımız için takas erişimini desteklemeyi taahhüt ediyoruz. Ortağımız BlockchainIntel’in kara para aklama ve sahtekarlığı önleme amaçlı yeni borsa raporlama gereksinimlerini karşıladığı için mutluyuz. EToroX gibi şirketler Dash’i listeleyebilir çünkü BlockchainIntel’i kullanmak için ihtiyaç duydukları bilgi düzenleyicileri sağlayabilirler. ”

Artan risklerle BlockchainIntel platformu, çeşitli kullanıcıları için yeterli veri sağladığından emin olacak. Tüm bunlar devam etmeden ve borsaları almadan önce olacak. Ancak tüm bunlar, yatırımcının platformdaki gizliliğini ihlal etmeden gerçekleşmelidir.

Dash, Pazarda Etkileyici Bir Performans Gösterdi
Dash platformu, son bir yılda etkileyici bir performans gösterebildi. Sonuç olarak, kripto alanı içerisinde platformun benimsenmesi ve artan popülaritesinin artmasına neden oldu. Şirket ayrıca Tayland’da artan bir talebe sahip olduklarını ve birkaç başka ülkede ayda 100’den fazla işlem gerçekleştiğini belirtti. Phuket’e benzeyen az sayıdaki isim Bangkok.

Travala, Dash için resmi seyahat ortağı olarak kabul edilir. Tayland’da ve bazı Asya ülkelerinde görülen artan taleplerden fayda sağlayacak gibi görünen bir platform. Özellikle çoğu turist için tatil merkezi olmuş olanlar.

Dash token, CoinMarketCap’te 15. sırada, 107.92 $ değerinde ve piyasa değeri% 964.65’te basıldı. Ayrıca piyasada dalgalı bir ayı ve boğa paterni yaşandığı, ancak basın zamanında Dash hafifçe% 0.24 oranında düştüğü kaydedildi.

Kripto Haber