DCore Blockchain’in Arkasındaki Şirket, İlk Cüzdan Güncellemesini Piyasaya Sürüyor

17.05.2019
21
A+
A-
DCore Blockchain’in Arkasındaki Şirket, İlk Cüzdan Güncellemesini Piyasaya Sürüyor

DECENT, tanıtımından bu yana cüzdanına ilk önemli güncellemeyi açıkladı. Yükseltmedeki en önemli özellikler arasında azaltılmış işlem ücretleri, özel jeton ödemeleri desteği, mobil cihazları kullanarak hesap oluşturma, UI iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri vb. bulunur.

Genel olarak, işlem ücretleri %80 oranında azaldı ve 0.005 DCT’DEN 0.001 DCT’YE düştü. Yükseltme, cüzdan kullanıcılarının Alx gibi DCore blockchain tarafından sported diğer özel belirteçleri kullanarak bu ücreti ödemelerini de mümkün kıldı.

Yukarıda belirtilen iyileştirmelere ek olarak, cüzdanın web sürümü de arayüzünde önemli iyileştirmeler alacaktır. Bu, genel kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Öte yandan mobil sürüm, hata düzeltmelerinden ve birkaç yeni özellikten yararlanacaktır.

Android cihazlar için iyi cüzdan beta sürümü geçen yıl Aralık ayında yayınlandı. Tam sürüm zaten canlı gitti ve etkileyici performans gösteriyor. Şimdiye kadar, Google Play Store’da dikkate değer bir 4.9 yıldızlı derecelendirme elde etti.

Ayrıca, en son güncelleme kullanıcıların kolayca mobil uygulaması içinde yeni cüzdan hesapları oluşturmanıza olanak sağlar. Web arayüzündeki yeni hesapları onaylamak artık zorunlu değildir. Kullanıcılar, güncellenmiş uygulamayı yükledikten sonra mevcut cüzdanlarını etkinleştirmek için özel anahtarlarını dava edecektir.

IOS cüzdan Mart ayında piyasaya sürüldü ve Android sürümlerine benzer özelliklere sahipti. Güncellemeyi takiben, bu cüzdan ayrıca özel belirteçlerin yanı sıra fonların gönderilmesini hızlandırmak için QR kodlarını taramak gibi yeni özellikleri de destekleyecektir. Hata düzeltmeleri sayesinde kullanıcı deneyimi de önemli ölçüde iyileşti.

DECENT’İN CEO’su Matej Michalko, cüzdanlarının uzman ekibi tarafından verilen çabalar nedeniyle lansmanından bu yana geliştiğini söyledi. Şirketin, müşterilerinin yüksek kaliteli ve güvenli hizmetler almasını sağlamak için bu eğilime ayak uyduracağını da sözlerine ekledi.

İyi kullanıcılar bir emzik için, şirket yol haritasının güncellenmiş bir sürümünü piyasaya sürdü. Yakında beklenen heyecan verici özelliklerinden bazıları non-fungible belirteçleri ve yazılım geliştirme kitleri tanıtımını içerir.

Kripto Haber