DECENT (DCT), İlk Cüzdan Güncellemesini Piyasaya Sürüyor

16.05.2019
27
A+
A-
DECENT (DCT), İlk Cüzdan Güncellemesini Piyasaya Sürüyor

DECENT, tanıtıldığından bu yana cüzdanında ilk önemli güncellemeyi duyurdu. Yükseltmedeki en göze çarpan özellikler arasında işlem ücretleri, özel belirteç ödemeleri desteği, mobil cihazlar kullanarak hesap oluşturma, kullanıcı arabirimi geliştirmeleri, hata düzeltmeleri vb.

Genel olarak, işlem ücretleri% 80 oranında azalarak 0,005 DCT’den 0,001 DCT’ye düşmüştür. Bu yükseltme aynı zamanda cüzdan kullanıcılarının ALX gibi DCore blockchain tarafından desteklenen diğer özel jetonları kullanarak bu ücreti ödemesini mümkün kıldı.

Yukarıda belirtilen gelişmelere ek olarak, cüzdanın web versiyonu da arayüzünde önemli gelişmeler elde edecektir. Bu, genel kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlar. Öte yandan mobil versiyon, hata düzeltmelerinden ve çeşitli yeni özelliklerden faydalanacak.

Android cihazlar için DECENT cüzdanının beta sürümü geçen yıl aralık ayında basıldı. Tam sürüm zaten yayına girdi ve etkileyici bir performans sergiliyor. Şimdiye kadar, Google Play Store’da çarpıcı bir 4.9 yıldız derecelendirmesi elde etti.

Ek olarak, en son güncelleme, kullanıcıların mobil uygulama içerisinde kolayca yeni cüzdan hesapları oluşturmalarını sağlar. Web arayüzünde yeni hesapları onaylamak artık zorunlu değil. Kullanıcılar, güncellenmiş uygulamayı yükledikten sonra mevcut cüzdanlarını etkinleştirmek için özel anahtarlarını dava eder.

İOS cüzdanı Mart ayında piyasaya sürüldü ve Android sürümleriyle benzer özelliklere sahipti. Güncellemenin ardından, bu cüzdan ayrıca para göndermeyi hızlandırmak için özel kodları ve ayrıca QR kodlarını taramak gibi yeni özellikleri de destekleyecektir. Hata düzeltmeleri sayesinde kullanıcı deneyimi de önemli ölçüde iyileşmiştir.

DECENT CEO’su Matej Michalko, uzman ekibinin çabaları nedeniyle cüzdanlarının lansmanından bu yana geliştiğini söyledi. Müşterilerinin yüksek kalitede ve güvenli hizmet almalarını sağlamak için şirketin bu eğilime ayak uyduracağını ekledi.

DECENT kullanıcıları bir emir almakta, şirket yol haritasının güncellenmiş bir versiyonunu yayınlamaktadır. Yakında beklenen heyecan verici özelliklerden bazıları, yenilmez belirteçlerin tanıtımı ve yazılım geliştirme kitlerini içeriyor.

kriptopara