DigiByte(DGB) Coinbase Katılımı İçin Topluluk Kampanyaları Devam Ediyor

23.03.2019
51
A+
A-
DigiByte(DGB) Coinbase Katılımı İçin Topluluk Kampanyaları Devam Ediyor

2019’da şu ana kadar altcoinler için en iyi zamanı kesinlikle görüyoruz. Son zamanlarda, birkaç altcoin sektörde anlamlı kazanımlar elde etti.

CoinMarketCap (CMC) ‘ye göre, şu anda iyi vakit geçiren seçkin altcoin grubuna giren en son şirket, şu anda pazardaki 35 en büyük kripto paradan biri olan ve ülkemizde de çokca sevilen DigiByte.

DGB belirteçleri en iyi puan alan 50 jetonun en iyi oyuncularıydı. Bu rapor sırasında,% 9.72 artarak 0.015 $ USD seviyesinde işlem görüyorlardı. 24 saatlik işlem hacmi üç milyon dolardan fazlaydı, çoğunlukla sadece iki borsa arasında: Bittrex ve BiteBTC. Tüm cildin üçte birinden fazlası bu belirteç için bugüne kadarki en büyük ticaret platformu olan BiteBTC’deydi.

Şimdi, belirteçlerin değeri daha az oynaklık göstermeye başlıyor, ancak bir saatten az bir sürede olan 0.0126 $ ile 0.0144 $ USD arasında oldukça hızlı bir artış kaydetti.


Fiyat artışına ne sebep oldu?

Fiyatların neden bu kadar hızlı yükseldiğine dair iki temel teori var. İlk olarak, jetonların Magnum Cüzdan’a eklenebileceği konusunda güçlü spekülasyonlar var. Bu, insanlar önemli platformlarda veya cüzdanlarda listelenmesini beklediklerinde bir varlığın fiyatlarının pompalandığı ortak bir modeli izler.

Hızlı fiyat artışını düşünürken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli husus, DigiByte topluluğunun, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto borsası olan Coinbase tarafından kabul edilmek üzere token için güçlü bir kampanya başlatmasıydı.

Topluluğun belirteçlerin bu kadar belirgin bir borsada listelenmesi çok önemli olacaktır, bu nedenle kampanya şu an için oldukça güçleşmektedir.

kriptopara