ECOMI

21.03.2019
23
A+
A-
ECOMI

ECOMI ile Öde, Koru ve Topla

ECOMI, üç ana alanda blockchain teknolojisini kullanan bir güvenlik, ekonomi ve dijital ekosistemdir – Özel anahtarların korunması, gerçek dünya kripto parası ödemeleri ve heyecan verici yeni dijital koleksiyon dünyası. ECOMI piyasaya 4 ürün getiriyor: – Güvenli Cüzdan (tamamlandı) – Kredi kartının boyutunda ve kalınlığında, bu gerçek soğuk saklama cüzdanı hiçbir zaman çevrimiçi bir cihaza bağlanmaz ve 20+ para birimi, NFT ve DApps. ECOMI Toplama ECOMI ekosisteminin MVP’si, lisanslı ve tanınabilir dijital koleksiyonları ana akıma getiren bir platform. ECOMI One – hepsi bir arada ödeme kartı çözümü ve güvenli soğuk depolamayı günlük rahatlıkla birleştiriyor. 20’den fazla kripto, fiat ve NFC özellikli herhangi bir kartı, örneğin sadakat kartlarını saklayabilir, mevcut kredi / banka kartları. ECOMI Vault – Merkezi olmayan depolamayı tüm hassas verileriniz + bilgileriniz için şifreleme korumalı erişim ile birleştiren bir SAAS çözümü.

ECOMI Hakkında

ECOMI iki donanım cihazı ve 3 uygulama ile 4 ürünü pazara sunuyor:

  • Güvenli Cüzdan (tamamlandı) – Bir kredi kartının boyutunda ve kalınlığında, bu gerçek soğuk saklama cüzdanı hiçbir zaman çevrimiçi bir cihaza bağlanmaz ve 20’den fazla para birimi, NFT’ler ve DApp’ler için özel anahtarlar saklayabilir.
  • ECOMI Toplama (bkz. Https://www.ecomicollect.com/)- ECOMI ekosisteminin MVP’si, lisanslı ve tanınabilir dijital koleksiyonları ana akıma getiren bir platform.
  • ECOMI One – hepsi bir arada ödeme kartı çözümü ve güvenli soğuk depolamayı günlük rahatlıkla birleştiriyor. 20+ kripto, fiat ve NFC özellikli herhangi bir kartı, örneğin sadakat kartlarını, mevcut kredi / banka kartlarını saklayabilir
  • ECOMI Vault – Merkezi olmayan depolamayı tüm hassas verileriniz ve bilgileriniz için şifreleme korumalı erişim ile birleştiren bir SAAS çözümü

Kripto Haber