EnjinX Blockchain Explorer, Platformuna ERC 1155 Oyun Koleksiyonunu Ekliyor

13.04.2019
22
A+
A-
EnjinX Blockchain Explorer, Platformuna ERC 1155 Oyun Koleksiyonunu Ekliyor

Enjin x ekibinden en son, Enjin tarafından yeni blockchain explorer, erc 1155 token standart koleksiyonlarının desteğini doğruladı.

kaşifin üç buçuk aylık ömrü boyunca bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), ERC 20 ve ERC 721 belirteçlerinden sonra beşinci olan en yeni ek ile evrensel bir platformdur.

Şimdi EnjinX ile, cüzdan adreslerimizi oyun kupalarımızı, kazançlarımızı ve dijital mülklerimizi göstermek için arkadaşlarımıza gönderebiliriz — ve tam tersi.

Aralık ayından bu yana, EnjinX platformunun büyümesi hızlı oldu ve en son gelişme platformu yeni bir oyun geliştiricisi ve oyuncu pazarına açtı.

EnjinX blockchain varlık desteği canlı, böylece artık yeni nesil ERC-1155 varlıklarını ve işlemlerini arayabilir, göz atabilir ve doğrulayabilirsiniz-bu güçlü Ethereum varlıklarının yaygın olarak benimsenmesi için gerekli ekosisteme büyük bir ilerleme.

EnjinX mücadelesi: ERC-1155 varlıklarını arayın, göz atın ve doğrulayın

Duyuru, erc 1155 koleksiyonlarını aramak, taramak ve doğrulamak için Explorer’ın kullanımını teşvik etmek için EnjinX mücadelesini daha da doğruladı.

Zorluk, erc 1155 belirteçlerinin varlıklarını, uygulamalarını ve genel istatistiklerini deneyimleyen kullanıcılar içindir.

EnjinX mücadelesine katılmak için Typeform

Multiverse Quest, katılımcıların 1 milyon Enjin Coin (ENJ) değerinde bir belirteç olan monoliti bulmasını gerektiren bir hazine avıdır. Oyun henüz önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek detaylarla başlatılacak. EnjinX, Multiverse arayışı ve Monolit belirteci hakkında da bilgi yayınlayacak.

Enjin, kullanıcıların platformda oyun oluşturmasına ve geliştirmesine izin veren bir blockchain tabanlı oyun platformudur. En son Multiverse, farklı oyunların ve platformların oyun içi koleksiyonların entegre edilmesine ve aktarılmasına izin verir.

Blockchain varlıklarının bu birlikte çalışabilirlik işlevi, kullanıcılara varlıklarını bir oyundan diğerine doğrudan taşıma ve oyun evreninde sorunsuz bir şekilde hareket etme olanağı sunar.

Kripto Haber