EOS Analiz 2 Mayıs

02.05.2019
17
A+
A-
EOS Analiz 2 Mayıs

EOS / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün, 1 Mayıs, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, boğalar 5,10 $ fiyat seviyesinden direndiler. Şifrenin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın desteğine düştü. Fiyat şimdi EMA’ların üzerinde. EOS fiyatı, fiyatın yükselebileceğini belirten EMA’ların üstünde.

Yukarıda, eğer kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde tutulursa, boğalar 5.10 $ direnç seviyesini tekrar test edecekler. Öte yandan, ayılar EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatı 4.60 $ ‘dan düşük olacaktır. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, EOS fiyatı bir dizi sınırlı hareket içinde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yatay bir trendde olduğunu belirten yatay olarak trend gösteriyor. Aşağı doğru yapılan düzeltme 4.92 $ ‘a düştü, bu da bir dizi bağlı hareketle sonuçlandı.

Kripto’nun fiyatı şimdi EMA’ların altında ve üstünde dalgalanıyor. Kripto’nun fiyatı yazarken 4.95 dolardan işlem görüyor. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara