EOS Analiz 9 Mayıs

09.05.2020
82
A+
A-
EOS Analiz 9 Mayıs

EOS fiyatı düne göre açıkça düştü; fiyat kurtarma düz bir şekilde hareket ediyor.
     Kripto para bugün 2,66 doların altında bir düşüş gördü; 3 dolar görüşe yakın değil
     EOS şimdi ayılar tarafından boğulmuş gibi görünüyor

Mevcut küresel koşullar nedeniyle, her piyasadaki yatırımcıların çoğunda FOMO yaşanıyor. Bu hissenin yatırımcıları pazara çekmesi ve yavaş yavaş alım hissini yayması bekleniyordu.

Bununla birlikte, belki de boğaları pazara geri getirmek için yeterli değildir. Özellikle, altcoinler şu anda güçlü bir düşüş eğilimi göstermediği için daha güçlü bir düşüşle karşı karşıya.


EOS Fiyat Analizi

Dün 12:00 UTC’de EOS coin, başlangıç fiyatı olan 2.76 $ ‘dan 2.81 $’ ın üzerine çıkmayı başardı. Sonra para birimi reddetme gördüğü için ayılarla karşı karşıya kaldı ve fiyat yolu olumsuz bir yaklaşımla U dönüşü yaptı.

EOS fiyatı 2,65 dolara düşmeden hemen önce serbest düştü. İlk fiyat artışı, jetonu bir kez% 50 Fib seviyesinin üzerine sürükledi. O zamandan beri, fiyat yolu solmakta olan bir iyileşmeye tanıklık ediyor.

Para birimi iki yükseliş mumu oluşturdu ve MACD göstergesinin yakında bir yükseliş crossover’ı olabilir. Bu arada, Bollinger bantları herhangi bir uçuculuk belirtisi göstermez. Özellikle, EOS fiyatı EMA hattının çok altında işlem görüyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara