EOS Analiz 28 Mart

28.03.2019
12
A+
A-
EOS Analiz 28 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün 27 Mart’ta EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Boğaların fiyatı 4,40 dolara yükselirken, kripto fiyatı yükselişe geçti. Boğalara direnildi ve fiyat son zamanların en yüksek seviyesinden geri çekiliyor. Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların desteğine geri çekilirse, kripto’nun fiyatı yükselişe geçecektir.

Dezavantajı, fiyat EMA’ların altına çekilir ve altına düşerse, kripto’nun fiyatı düşüş eğilimine devam edecektir. Ancak, kripto’nun fiyatı, fiyatların yükseliş eğiliminde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80’in üzerinde. Bu, EOS fiyatının güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın fiyatı yükseliyor. Kripto’nun fiyatı son 10 saatten 12 günlük EMA’nın desteğine çekiliyor.

Olumsuz tarafı, eğer fiyat EMA’nın altına düşerse, fiyat daha da değer kaybedecektir. Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 60 aralığının altında. Bu, EOS fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara