EOS Coin 18 Ocak Analiz

18.01.2019
37
A+
A-
EOS Coin 18 Ocak Analiz

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
    Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün, 17 Ocak’ta EOS fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Dün, boğalar 12 günlük EMA’yı, 26 günlük EMA’yı kırdı ve 2,55 $ ‘ın en yüksek seviyesine ulaştı. Fakat ayılar fiyatı geri çekti. Bugün, kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde ve bu da fiyatın yükseleceğini gösteriyor. Artan durumda, eğer boğalar EMA’ların üzerinde bir fiyat sürdürürlerse, kripto’nun fiyatı 3,0 $ fiyat seviyesine ulaştı.

Öte yandan, ayılar EMA’ların altına düşerse kripto 2,26 $ seviyesinde destek bulacaktır. Bu arada, stokastik% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor. Ayrıca, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.
EOS / USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

1 saatlik grafikte, EOS fiyatı yükseliş eğiliminde. Dün, EOS fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alırken, fiyat 2.55 $ ‘a yükseldi. Bugün, kripto’nun fiyatı, fiyatların 12 günlük EMA’yı kırması nedeniyle son zamanların en yüksek seviyesinden çekiliyor.

Bu sırada stokastik, kriptoların düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu belirten% 20 aralığının altında aşırı satım bölgesindedir. Ayrıca, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.


Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara