ETC Analiz 27 Mart

27.03.2019
16
A+
A-
ETC Analiz 27 Mart

ETC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Tedarik seviyeleri: 5.2 $, 5.4 $, 5.6 $
     Talep seviyeleri: 4.4, 4.2, 4 $

ETC / USD piyasası temelde bu hafta işlem seanslarının başlamasından bu yana belirli aralıklarda işlem görüyor. Çiftler ilk olarak, şu an piyasanın en üst sıraları haline gelen 0.48 dolar seviyesinde kısa bir düşüş gösterdi.

Daha sonra, kripto güneye hafifçe 0,46 dolar civarında daha düşük bir fiyat çizgisine sürüldü. Şu anda, piyasa kısa bir süre önce 0.48 $ üst seviyedeki bölgenin etrafında ilerlemek için geri çekildi. Bollinger Middle Band ve 50 günlük SMA şimdi bölge bölgelerinde şu anki piyasa noktasının altında birleşmiş durumda. Stokastik Osilatörler, şimdi zayıf bir kuvvetle 60 aralığında kuzeyi işaret ediyor.

Piyasa düşük menzil noktasında bir temel bulmuş boğalar, kuzeye güçlü bir şekilde itilemeyebilir. Bunun yerine, mevcut menzil bölgelerine bir üst uçta başka menzil fiyat hareketleri olabilir.

Bugün kısa vadede ETC / USD piyasa değerlemesi belirgin bir nispi artışta olmuştur. Pazar, 50 günlük SMA ve Bollinger Üst Bandına karşı kuzeye doğru hafifçe basmayı başardı.

Dün, kripto çiftinin büyük ölçüde 0.47 $ ile 0.46 $ arasında değişen bir aralıkta seyrettiği görüldü. Fiyat şimdi 0,48 dolar civarında işlem görüyor. Bollinger Orta Grubu ve 50 günlük SMA, dünün menzil bölgelerinde bir araya geldi. Stokastik Osilatörler şimdi aşırı alım bölgesinde güçlendiriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara