ETC Analiz 9 Nisan

09.04.2019
13
A+
A-
ETC Analiz 9 Nisan

ETC / USD Orta Vadeli Trend: Düşüş

    Tedarik seviyeleri: 11 $, 12 $, 13 $
    Talep seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $

ETC / USD pazarının fiyat değerlemesi, 14 $ ‘dan yüksek bir değere dokunmak için aniden yükseldikten sonra göreceli olarak azalan bir moddaydı. Pazar başlangıçta değişmekteydi, ancak 7 Nisan’da kısa bir süre sonra bir geri çekilişe geçmiş olan bir yükseliş gözlendi.

Bu nedenle, kripto ticareti şimdi 7 $ düşük fiyat seviyesinde bulunan Bollinger Middle Band civarında işlem görüyor. 50 günlük SMA göstergesi, Bollinger Lower Band’ın 6 $ üstünde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler, eğik şekilde bükülmüş ve aşırı satma bölgesine daldırılmıştır. Paritenin aşağı yönlü eğiliminin, ETC / USD piyasa seyrini belirlemek için fiyat hareketinin gerekli olduğu ticaret seviyesine yaklaştığına dair bir gösterge var.

50 günlük SMA’nın 6 $ ‘a şiddetli bir şekilde düşmesi, çiftin 5 ile 3 $ arasında yeni bir düşük fiyat seviyesi bulmasını sağlayabilir. Bu oyunda, boğalar piyasaya geri dönmenin bir yolunu bulabilir veya bir boğa traşlı şamdan ortaya çıkarsa 50 günlük SMA’da bile geri alabilir.

Kısa vadede ETC / USD piyasası, günümüzde ağırlıklı olarak dalgalı fiyat hareketleri içeren bir piyasa olmuştur. Kripto’nun trend görünümüne keskin bir bakışla bakıldığında, işlemlerin başlamasından bu yana 7 $ civarında düşük seviyelere göre düşük seviyelerde.

Dün piyasadaki fiyat hareketlerinde biraz daha farklılıklar görülüyor. 50 günlük SMA göstergesi Bollinger Bantlarının üstünde 8 $ ‘ın altına yerleştirilmiştir. Stokastik Osilatörler aşırı satım bölgesine daldırılmıştır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.