Ethereum ETH Analiz 9 Mayıs

09.05.2020
28
A+
A-
Ethereum ETH Analiz 9 Mayıs

Ethereum, yazı yazıldığı sırada, bugünkü açılış saatinde 217 $ ‘lık bir gün yüksekliğini kaydettikten sonra 211 $’ dan işlem gördü.


     Bununla birlikte, sadece gün içi yüksek değil, ETH madeni parası, basın süresinden sadece bir saat önce gün içi düşüklüğünün diğer ucunu 207 dolardan kaydetti.


     Kazanılan çekiş ile gün içi bir kazancı gibi görünebilir. Bununla birlikte, madeni para, 207 doların altına düştüğü için düşüş eğilimi hala devam ediyor.


     20 günlük Bollinger Bantları, Ethereum’un fiyat eğilimi hemen geri döndükten sonra alt Bollinger Bandının üzerine çıktığında orta derecede genişliyor.


     Ayrıca, ETH madalyonun şu anki işlem fiyatı gün içi grafikte 50 günlük ve 200 günlük desteği yeniden kazanmasına yardımcı oldu.

Gün içi grafikte, Ethereum gün içi bir geri dönüş yapar ve basın süresi boyunca 211 $ ‘dan 210 $’ ın üzerinde işlem yapar ve kademeli bir slayttan sonra% 38.20 Fib Retracement seviyesinin üzerinde bir duruş oluşturur. Bununla birlikte, ETH madeni para, ilk yükseliş trendini ihlal ettikten sonraki son 4 gün içinde oldukça değişken olmuştur. 20 günlük Bollinger Bantları, madalyonun önümüzdeki gün benzeri görülmemiş bir uçucu darbe ile vurulabileceğini göstermek için ortaya koydu, ki bu da kripto paraların kralı olan Bitcoin tarafından son 24 saat içinde yaşandı.

MACD, gün içi grafikte gün içi değişken sapma nedeniyle ve sinyal hattı MACD çizgisinin üzerinde kesiştiği için teknikler karmaşık bir resim çiziyor. Aynı zamanda, Ethereum’un RSI’si 52.51’de yer alıyor ve hiçbir ticaret ekstremitesi sergilenmiyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara