Ethereum Analiz 3 Mayıs

03.05.2019
18
A+
A-
Ethereum Analiz 3 Mayıs

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 150 $, 140 $, 130 $

Dün, 2 Mayıs’ta, Ethereum’un fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ancak boğalar 172 $ direnç seviyesini kırmıyor. İlk dirençten sonra, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın desteğine düştü. ETH fiyatı, ikinci 172 $ fiyat seviyesini kırma girişiminde tekrar 170 $ fiyat seviyesinde direndi.

Kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde olduğu sürece, boğalar 172 $ direnç seviyesini tekrar test etmek veya kırmak için yükselecekler. Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatı 158 $ ‘a düşecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. ETH fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte ETH’nin fiyatı yükseliş eğiliminde. 2 Mayıs’ta boğalar yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Bugün, boğa 171 $ fiyat seviyesini test etti ve direndi. ETH fiyatı 170 $ ‘a düştü ve bir dizi bağlı hareket başlattı.

Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükselebileceğini gösteren EMA’ların üstünde. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara