Ethereum ETH Analiz 20 Haziran

20.06.2020
60
A+
A-
Ethereum ETH Analiz 20 Haziran

Ethereum, Pazartesi günü 219 dolarlık destek seviyesinden etkileyici bir sıçrama sonrasında yükseliş eğilimi kazandı.

O zamandan bu yana, Bitcoin fiyatındaki hafif bir toparlanma ışığında, önümüzdeki hafta 250 dolarlık direnç seviyesini yeniden test etmek için% 7,43 arttı.

Bitcoin ve Ethereum, Ethereum’un BTC ticaret çiftine karşı yükseliş eğilimi geliştirmesine rağmen, ilgili USD işlem çiftleriyle yakından ilişkilidir.

ETHBTC çifti, 15 Şubat’ta yılın en yükseğine dayanan simetrik bir üçgen yazdırdı.

Üç kez yukarı doğru test ederken üç kez alt üçgenin aralığına dokundu, en sonuncusu son iki hafta içinde geldi.

Ethereum, günlük veya haftalık bir mumu 0.025BTC’nin üzerinde kapatabilirse, Haziran 2019’dan beri test edilmemiş olan 0,03BTC’ye kadar yükselen bir ralli ile bir kopuşu teyit edecektir.

Geçen Haziran Ethereum, Facebook’un önerilen kripto para birimi Terazi ışığında iyimserlik piyasaya döndüğü için 365 dolara yükseldi.

2019’un yıllık yüksek seviyesine geri dönüş, mevcut değerlemesinden% 55,35’lik bir artışa işaret edecek ve bu da son Bitcoin yarıya indiren anlatısına bağlanan uzun zamandır beklenen bir boğa piyasasının başlangıcı olabilir.

Bununla birlikte, Ethereum 250 doların altında işlem görürken, hala aşağı yönlü potansiyel bir harekete karşı duyarlı olduğu için nötr bir bölgede kalıyor.

28 Mayıs’tan bu yana ilk kez 219 doların altına inmek, bu bölgede 192 dolarlık bir düşüşle muhtemelen güçsüzlük gösterecektir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara