EthicHub

06.04.2019
19
A+
A-
EthicHub

EthicHub ile Yatırım Yapmak

EthicHub nedir?

EthicHub uluslararası bir eşler arası platformdur. Blockchain teknolojisi sayesinde, küresel çapta yatırımcıları (borç verenleri) küçük banka dışı üreticilerle (borçlular) birleştiriyoruz.

EthicHub’ın Avantajı EthicHub, yerel bir Düğüm tarafından şahsen seçilen ve geleneksel bankacılık ve yatırım piyasaları yoluyla erişilemeyen karlı tarımsal projelere yatırım yapma fırsatı sunar. => Yatırımcılar: gelişmekte olan ülkelerdeki yüksek kârlı projeler arasında seçim yapma özgürlüğü var.

Platform, genellikle bu ülkelerde bulunan daha iyi risk-riskli yatırım fırsatlarına erişim sağlar. => Küçük ve bankasız üreticiler: daha yüksek finansman arzı nedeniyle düşük faiz oranlarından yararlanabilir ve Blockchain üzerindeki depolanmış kredi geçmişinden faydalanabilir.

EthicHub Hakkında

EthicHub, karlı projeleri finanse etmek isteyen yatırımcıları olumlu yönde doğrudan birbirine bağlayan küresel bir kitle platformudur . 

EthicHub’ın çözümü, genellikle ekonomik açıdan daha az gelişmiş ülkelerden küçük, solventli ve henüz bankalaşmamış çiftçilere yatırım yaparak finans dünyasını demokratikleştirmeyi hedefliyor. 

Bu teklif EthicHub’a Blochain4Humanity Ödülünü Bogota’daki LaBitConf’ta “En İyi Finansal İçerme” projesi olarak ve Madrid’deki uluslararası Fintech Ödülleri 2018’de “En Büyük Sosyal Etki ile Başlatma” projesi olarak vermiştir .

Kripto Haber