Electroneum (ETN) Kendi Telefonu M1’i Piyasaya Sürdü

23.03.2019
210
A+
A-
Electroneum (ETN) Kendi Telefonu M1’i Piyasaya Sürdü

Çoğu kripto projesi kendi donanım destek aksesuarlarını piyasaya sürmekten uzak dursa da, Electroneum yerli telefonunu başlattı. Böyle bir cihazı inşa etmek bir şeydir, ancak geniş ölçekte dağıtılmasını sağlamak tamamen başka bir şeydir. Electroneum için, takım M1 olarak bilinen yeni bir telefon yaptı.

Telefonun temeli, sahiplerine bulut madenciliğine erişim sağlayacak olmasıdır. Telefonu kimi yaptığını henüz söyleyemiyoruz, donanım açısından, bunun muhtemelen daha önce başka üreticiler için telefon yapan başka bir şirket tarafından tasarlandığından şüpheleniyoruz

Merkle yazıyor:

    “Her ne kadar bu cihaz bir güç kaynağı olarak tasarlanmamış olsa da, gelecek vaat eden bir gelişme olabilir. Ana odak noktası bu 80 dolarlık telefonu mümkün olduğunca çok kişiye satmak ve bu süreçte Electroneum ekosistemini genişletmek. Web sitesine göre, kullanıcılar bulut madenciliği uygulamasını çalıştırarak ayda 3 dolara kadar ETN kazanacaklar. Para kazanmak için en kazançlı seçenek değil, ancak bazı masrafları dengelemek için yardımcı olabilir. Ayrıca, Electroneum bulut madenciliği uygulaması son zamanlarda yeni özellikler tanıttı. Artık kullanıcılar, M1 telefonunu başlatmanın hemen öncesinde tanıtılan belirli ülkelerde yayınlanma süresini artırabilir. ”

Projenin umut verici görünmesine rağmen, Electroneum tokeninin fiyatına yansımadı. Son gün, ETN BTC değerinin% 1,5’ini kaybetti. Electroneum M1 akıllı telefonun şimdi Birleşik Krallık’taki Amazon’dan alınabileceği göz önüne alındığında, bu düşüş yanlış bir zamanda gerçekleşti.

İlerleyen Zamanda ETN’nin yaptığı yeni projelerin Coinine etkisi ne olacak göreceğiz.Ülkemize Gelmesi Halinde 80 Dolarlık Telefonun Burda Ne Kadar Edeceğide Ayrıca Diğer Merak Edilen Konulardan,Biridir.

kriptopara