Evedo ICO (EVED Token): Merkezi Olmayan Blockchain

22.04.2019
38
A+
A-
Evedo ICO (EVED Token): Merkezi Olmayan Blockchain

Evedo Nedir?


Evedo, işletmeleri, etkinlik organizatörlerini, mekan sahiplerini ve sanatçıları birbirine bağlayan blockchain tabanlı bir ekosistemdir. Evedo, olayları organize etmek ve yürütmek ve bunu yapmak için aktif olan tüm bireyleri bir araya getirmeyi, çalışmalarının kalitesini iyileştirmelerini, en yüksek güvenlik seviyelerini gözlemlemelerini ve aracıların neden olduğu gereksiz maliyetleri ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Evedo Sorunları Çözmek İstiyor


Organizasyon sektöründe, bir etkinliğin başarılı olabilmesi için, mekanlar, sanatçılar, sponsorlar, ortaklıklar, kiralama, bilet satıcıları ve farklı yazılım programlarının koordine edilmesi ve uyumlu olması gerekir. Bu, iletişimsizlik, güven sorunları, zaman ve para kaybı, diğer birçok konu arasında neden olduğu birçok hatayla sonuçlanır.

Evedo, bir etkinliğe sponsorluk, organizasyon, koşma ve katılmakla ilgili herkes arasında aracı olarak bu tür sorunları ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Evedo ekosistemi, tüm etkinlik düzenleme sürecinin hızlı, şeffaf ve güvenli olmasını sağlamak için akıllı sözleşmeler kullanır.

Ayrıca, Evedo B2C marketplace organizatörleri, organizatörleri ve katılımcılara odaklanmış bulunmaktadır. Pazar, yeni veya mevcut kitlelerin bilet satın almasını veya satmasını veya hatta yaklaşan etkinlikleri pazarlamasını sağlar.

Evedo Nasıl Çalışır


Sadece evedo B2B marketplace mevcut mekanları ve sanatçılar yanı sıra ekipman kitap organizatörleri gerektirdiğinden Evedo üzerinde bir olay ya da crowdfund o organize etmek, kolaydır. Biletler daha sonra B2B pazarındaki izleyicilere satılmaktadır. Tüm ekosistem, organizatörlerin hedef kitlelerine ulaşmasına yardımcı olan sosyal ağlar ve diğer pazarlama araçları aracılığıyla dış dünyaya bağlanır.

Eğlendiriciler, sanatçılar ve yöneticiler, hizmetlerini listeleyebilecekleri, önceki çalışmalarının bazılarına ve saatte ücret aldıkları oranlara bağlantılar sağlayabilecekleri B2B pazarında profillerini oluşturabilirler. B2B marketplace ayrıca kiralama şirketlerinin etkinliklere tedarik ettikleri ekipmanı listelemelerini ve onları kiraladıktan sonra ekipmanı yönetmelerini sağlar.

Öte yandan mekan sahipleri platformda kayıt ve kendi mekanları ile ilgili gerekli tüm bilgileri sağlamak ve rezervasyon için kullanılabilirliğini teyit edebilir. Mekan sahiplerinin pazarda sunması gereken bilgiler, mekanın kapasitesini, katılımlara dayalı fiyatları ve mekanın fotoğraflarını içerir.

Evedo Avantajları


Akıllı Sözleşmeler
Platformdaki akıllı sözleşmelerin uygulanması, etkinlik organizatörleri, sponsorlar, sanatçılar ve sanatçılar, mekanlar, katılımcılar ve kiralama şirketleri arasında güvenilir bir iletişim olmasını sağlar. Akıllı sözleşme, çoğu olayın karşılaştığı ödeme sorunlarını da ortadan kaldırır.

Şeffaf
Evedo, tüm etkinlik katılımcılarının merkezi olmayan bir ekosisteme yerleştirildiği birleşik bir platform yaratacaktır. Katılımcılar şeffaf bir şekilde bağlanır; bu nedenle, etkinlikler için toplanan tüm işlemler, bilet alımları ve para kolayca izlenebilir.

İndirimli Ücretler
Olay işleme için Evedo ekosistem önemli ölçüde başlangıçta olaylardan elde edilen geliri azaltır fahiş fiyatlar ücret aracılar güven ortadan kaldırarak fiyatları azaltır.

Zaman Tasarrufu
Evedo’da küçük veya büyük bir etkinlik düzenlemek zaman alıcı bir süreç ya da karmaşık değildir, çünkü etkinlik organizatörleri sadece evedo marketplace’e kaynak mekanlara, sanatçılara, ekipmana ve sponsorlara kaydolmaları gerekir.

Kripto Haber