Farm2Kitchen

06.04.2019
26
A+
A-
Farm2Kitchen

Gıda İzlenebilirliği ile Global Gıda Pazarı

Farm2Kitchen®, Gıda Dağıtım endüstrisi için Blockchain üzerine merkezi olmayan bir Gıda İzlenebilirliği platformu inşa ediyor.

 Blockchain, tedarik zincirinin her aşamasındaki yiyecekleri çiftlikten mutfağa kadar izleyebilmek için dağıtılmış bir dijital defterdir.

 Platforma erişmek için uygulamalar geliştirmek üzere Yazılım Geliştiriciler için güvenli Uygulama Programlama Arabirimleri (API) sağlıyoruz. 

İnsanları güvensiz yiyeceklerden korumak için hızlı olmalısınız ve haklı olmalısınız – ve Farm2Kitchen® Blockchain teknolojisi, hız, doğruluk ve güven düzeylerini daha önce hiç olmadığı gibi geliştirme şansı sunar. 

Farm2Kithen® kurucuları, Hindistan’daki çiftçi üretici kuruluşlarına zaten Gıda İzlenebilirliği çözümlerini başarıyla teslim etti. Son 5 yıldan beri sürdürülebilir tarım alanında, Farm2Kitchen® aynı zamanda Hindistan’da organik gıda perakendeciliğinin de öncüsüdür.

Farm2Kitchen Hakkında

Gıda (geleneksel olarak üretilen ve geleneksel olarak üretilen) dağıtım şirketi olan Farm2Kitchen®, son beş yıldır Batı Hindistan’da bir çevrimiçi mağaza ve birkaç perakende mağaza işletmiştir. 

100.000’in üzerinde küçük çiftçi ve üreticiden oluşan bir ağ geliştirmiş ve onlara organik gıda yetiştirme konusunda eğitim ve kaynaklar sağlamıştır. Bu işletme, arkadaşlardan ve aileden gelen 60.000 dolarlık ilk yatırımdan büyüdü.

Kurucularımız, Gıda endüstrisinde uzmanlaşmış Gıda Üretimi, Dağıtımı, Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) ve Bilgi Teknolojisi’nden (BT) farklı bir deneyim getiriyor. 

Gıda endüstrisinin karşılaştığı kritik sorunları ele alacak ürün ve çözüm portföyünü oluşturmak için tecrübemizi ve büyük çiftlik üreticileri, gıda paketleyicileri, perakendeciler ve gıda hizmetleri ağını kullanıyoruz.

Farm2Kitchen®, tüm tedarik zinciri boyunca gıda izlenebilirliği sağlarken, Global Gıda Pazarı, A Çiftçi Ağı olacak Gıda Tedarik Zinciri için türünün ilk teknoloji platformunu inşa ediyor.

 Şeffaflık sağlamak, Gıda Güvenliği ve sürdürülebilir tarımsal büyüme ve gıda güvenliği için temel sağlamak amacıyla gıda dağıtımının her aşamasını ortak bir defter üzerinde benzersiz bir şekilde izlemek için dağıtılmış defter ve akıllı sözleşmelerin Blockchain teknolojisini kullanarak. 

Farm2Kitchen® Blockchain’in izlenebilirlik çözümleri, yiyeceklerin insanların dini inançlarının gerekliliklerine uyduğundan veya yaşam tarzı seçimlerine saygı gösterdiğinden emin olmanın mükemmel bir yolunu sunar. 

Dünyadaki çeşitli organlar, yemek ve yemek mekanlarının helal, koşer, organik veya çevre dostu olduğunu doğrulamak için yaratılmıştır. Farm2Kitchen® Blockchain İzlenebilirlik Platformu işlerini kolaylaştırabilir.

Farm2Kitchen® Platformu bir Global Gıda Pazarı olacak ve bağlantı kurmaya yardımcı olacak – Küçük altyapıya sahip küçük yerel gıda katılımcıları,

dünya çapında gıda üreten ve hayvan yetiştiren 600 milyon kentsel çiftçi, dünya gıdalarının% 15-20’sini üreten Kentsel çiftçiler. Farm2Kitchen® aynı zamanda Organik Gıda İzlenebilirliği ve Dağıtımını Kurumsal Güven Sisteminden Dağıtılmış Güven Sistemine bozuyor.

Teknoloji platformunu, dünyanın dört bir yanındaki diğer gıda hizmetlerinin kullanımı için abonelik temelinde Bulut olarak bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) uygulaması olarak kullanıma sunacağız. 

SaaS teklifinin dışında, platform için kendi uygulamalarını geliştirmek isteyen geliştiricilere Uygulama Programlama Arayüzü (API) erişimi sağlayacağız.

Şirketin genişleme planı bir İlk Para Teklifinden (ICO) para toplayarak desteklenecektir. Önümüzdeki üç yıl için satış tahminleri, Güneydoğu Asya ve GCC ülkelerinde hedef müşteri tabanındaki mevcut satış başarısına dayanmaktadır. 

Bu plan, satış gelirlerinin ikinci faaliyet yılı sonunda bir kırılma noktasına ulaşmasına neden olacak.

Kripto Haber