Filament Kurumsal Blockchain standartlarını yükseltiyor, Ethereum Enterprise Alliance katıldı

22.03.2019
33
A+
A-
Filament Kurumsal Blockchain standartlarını yükseltiyor, Ethereum Enterprise Alliance katıldı

Filament, dünyanın en büyük açık kaynak blockchain Derneği olan Enterprise Ethereum Alliance (EEA) üyeliğini doğruladı , İnternet için kurumsal sınıf blockchain çözümleri sunan şirket, şimdi çözümlerinin dağıtımını ilerletmek için Ethereum protokolünü kullanacak.

Filament CEO’su Allison Clift-Jennings, çözümlerinin hem Ethereum protokolünü hem de Linux tabanlı Hyperledger çerçevesini desteklediğini söyledi. Bu, birkaç blockchain platformuyla uyumlu olmalarını sağlar. AÇA’NIN ethereum’u blockchain tech’in benimsenmesini teşvik etmek için bir teknolojiye dönüştürdüğünü, Filamentin desteklemeye kararlı olduğu bir nedeni olduğunu belirtti.

Filament’in amiral gemisi çözümü olan Blocklet, işletmelerin ıot cihazlarından ve diğer akıllı cihazlardan verileri işlemek için blockchain teknolojisini kullanmalarını sağlamak için gerekli araçları ve altyapıyı sağlar. Şimdiye kadar, Blocklet Otomotiv, iletişim ve diğer sektörlerde şirketler tarafından kabul edilmiştir.

Ayrıca, Filament, Linux Vakfı tarafından desteklenen açık kaynaklı bir platform olan Hyperledger üyesidir. Amacı, çapraz blok zincir çözümlerinin gelişimini teşvik etmektir.

AEA hakkında


EEA, Ethereum blockchain protokolüne dayalı projeleri destekleyen kar amacı gütmeyen bir dernektir. Sağlık, finansal hizmetler, eğitim ve benzeri gibi çeşitli sektörlerde yayılmış 500’den fazla üye konileri vardır. Şu andan itibaren ittifak, ethereum ağı üzerinde ölçeklenebilirlik ve güvenliği iyileştirmeyi amaçlayan araştırmaları destekleyerek Ethereum’u kurumsal düzeyde bir çözüm haline getirmeye odaklanmıştır.

Gelecekte, EEA müşterileri ile ortaklık sağlamak için açık bir endüstri standardı geliştirmeyi planlıyor. Bu çerçeve, Ethereum blockchain protokolünün toplu olarak kabul edilmesini kolaylaştıracaktır.

Filament Hakkında


Daha önce de belirtildiği gibi, Filament, ıot cihazlarıyla çalışmak için blockchain çözümlerinin geliştirilmesi ile ilgilidir. Şirketin ürünleri bağlı cihazların birbirleriyle güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin verir. Şirket Reno Nevada kendi baş ofisleri vardır. Diğer ofisler Saint Paul, Minnesota ve Denver, Colorado’da bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.